Vlastimil Jura

ŘO-13

Psychické aspekty vedoucího organizace

Co zažívá a prožívá vedoucí organizace mezi "svými" ovečkami na akcích a na jednáních? Jak řeší dvojí roli "jsem kámoš" a "jsem vůdce"? Co na to starší kolegové, když vy jste tady šéf?

ProvedeníVýměna zkušeností (lektor je spíše moderátorem a účastníci si vyměňují zkušenosti a tím se obohacují)
Míra zapojení účastníkůstřední – účastníci budou sami zkoušet jednotlivé aktivity a budou aktivně zapojeni
PomůckyChuť zamyslet se a sdílet pocity a problémy, které při vedení organizace mnohdy mohou nastat. Konstruktivní náladu pro řešení různých situací.
Lektor
Vlastimil Jura (Kočičák) , Český svaz chovatelů
Pedagog volného času působící již více jak 10 let na různých vedoucích pozicích ve své mateřské organizaci a při dalším vzdělávání mládeže v rámci ČSCH, Projektu Odyssea a dalších neziskových sdruženích a organizacích.

Zobrazit termíny programu

0 komentářů

PaT-10

Chovatelské aktivity

Chovatelské kroužky, kroužky mnohdy nejnáročnější, kroužky, které vám nikdy nedají odpočinek svými prázdninami. Už máte v okolí nebo v DDM chovatelský kroužek? Znáte všechna jeho úskalí? Přemýšlíte, jak naplnit jeho program? Pak přijďte zjistit, a nebo se podělit o informace s ostatními. Bonus: Chovatelská olympiáda - pro ty nejlepší z mladých chovatelů.

ProvedeníSeminář (lektor spíše přednáší účastníkům)
Míra zapojení účastníkůmalá – účastníci budou spíše posluchači nebo diskutéry)
Pomůckypsací potřeby, případně své nápady a postřehy...
Lektor
Vlastimil Jura (Kočičák) , Český svaz chovatelů
Mnoho let oddílovým vedoucím na chovatelských táborech, několik let vedoucím chovatelských kroužků, praktik nejen v chovu zvířat a velký milovník koček. Organizátor chovatelských akcí a výstav a propagátor chovatelství jako všestranné volnočasové aktivity.

Zobrazit termíny programu

0 komentářů