Statistiky účastníků

Průměrný věk 32 let

Věk Četnost
22 46×
25 41×
23 40×
27 37×
24 35×
32 31×
28 30×
26 28×
30 28×
21 26×
29 26×
33 23×
20 23×
31 21×
36 17×
37 15×
39 14×
34 13×
38 13×
45 11×
43 10×
44 10×
35
50
46
53
41
40
19
42
49
62
54
48
47
57
55
51
6
18
5
58
52
67
17
56
69
76
59
63
65
95
64
73
68
70
75
96
61
Město Četnost
Třebíč 71×
Brno 54×
Praha 24×
Brno 2014 19×
Vyškov 12×
Jihlava 10×
Týniště nad Orlicí 10×
Bratislava
Uničov
Praha 4
Olomouc
Havířov
Košice
Tišnov
Hradec Králové
Žďár nad Sázavou
Chrudim
Říčany
ostrava
Bučovice
Boskovice
Stařeč
Kladno
Mikulov
České Budějovice
Náchod
Holešov
Praha 8
Praha 10
Plzeň
Karlovy Vary
Praha 9
Žilina
Napajedla
Hrotovice
Ledenice
Vlastějovice
Okříšky
Kroměříž
Řepiště
Zaječov
Bystřice nad Pernštejnem
Praha 5
Ostrava-Poruba
Brankovice
Praha 12
Chomutov
Litomyšl
Morašice
Rosice
Blansko
Jedovnice
Moravská Třebová
Bílovice nad Svitavou
Hradec Králové 3
Rousínov
Rosice u Brna
Pacov
Křižanov
Kdyně
Bohuňovice
Sokolov
Český Brod
Štramberk
Cvikov
Cheb
Bohumín-Skřečoň
Znojmo
Předklášteří
Litovel
Dobříš
Lipník
Komárov
liberec
Sloup
Moravské Budějovice
Česká Lípa
Nová Paka
Jaroměřice nad Rokytnou
Šošůvka
Frýdlant nad Ostravicí
Újezd u Brna
Šumvald
Vidochov
Ivančice
Hořovice
Otrokovice
Třešť
Mikulášovice
Ledeč nad Sázavou
Dolní Beřkovice
Čáslavice
Vrchlabí
Šitbořice
Příbram
Ostrava Bartovice
Šaľa
Lipník nad Bečvou
Hovorany
Bohumín Skřečoň
Novosedly
Velké Meziříčí
Horní Moštěnice
Vysočany
České Heřmanice
Český Krumlov
Bohutín
Horní Cerekev
Praha 3
Vavřinec
Slaný
Opava
Březí
Mor.Třebová
Ostrava 8
Mukařov
Rožnov pod Radhoštěm
Mastník
Bělá u Pecky
Nechanice
Babice u Rosic
Jablonec nad Nisou
Kotvrdovice
Praha 7
Miletín
Jince
Příseka
Senec
Viničné
ostrava-pustkovec
Most
Budišov nad Budišovkou
havirov
Havířov-Šumbark
Letonice
Dešov
Libčany
Ješkova Ves, Slovensko
Přepychy
Vranovice
Praha 13 - Stodůlky
Dačice
Smrkový Týnec
Bukovany
p. Předklášteří
Ostrava 30
Stupava
Luhačovice
Zbečno
Kovčín
Bohumín
Lomnička
Světlá nad Sázavou
Odry
Staré Hodějovice
Mor. Třebová
Kuřim
Broumov
Domažlice
Podolí u Brna
Praha 5 - Stodůlky
Doubravník
Praha 8 - Kobylisy
Popůvky
Lesonice
Slavětín nad Metují
Mikulčice
Vranov u Brna
Havířov-Bludovice
Veverské Knínice
Ruprechtov
Rychvald
Potvorice
Loket
Lomnice
Letohrad
Újezd
Přerov
Hamry nad Sázavou
Vílanec
Bolina
Hodonín
Hlinsko
Olovnice
Adamov
Ostrava Dubina
Ostrava- Mar. Hory
Tábor
Dubné
Orlova-poruba
Bystřice pod Hostýnem
Námestovo
RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Kopřivnice
Ochoz u Brna
Bohumín 3
Moravská Nová Ves
Strakonice
Piešťany
Rájec-Jestřebí
Havířov - Dolní Datyně
Štěpánovice
Libina
Nemojany
Lázně Bělohrad
Letovice
Týn nad Vltavou
Slavičky
Tureň
Modřice
Rouchovany 104
???
Nepomuk
Praha 1
Prague
Ostrava 1
Šternberk
Rokytnice nad Rokytnou
Kojetín
Velká Losenice
Loštice
Červený Kostelec
Neurazy
Hrušovany u Brna
Zlín
Kostelec u Holešov
Žamberk
Nová Hradečná
Blatnice pod Sv. Ant
Hluboká n. Vlt.
Dvůr Králové nad Labem
Koněšín
p. Smiřice
Javorník
Mnichovo Hradiště
Šumperk
Skalica
Příbram 7
Trencin
Praha 9 - Kyje
Havířov - Šumbark
Velká Jesenice
Sobkovice
Ostrov u Macochy
Vladislav
Březnice
Frenštát pod Radhoštěm
Organizace Četnost
Pionýr 51×
Halahoj 45×
Občanské sdružení Gaudolino 18×
Studentský parlament města Třebíče 16×
Duha 13×
Asociace TOM 12×
Hnutí Brontosaurus 12×
Třebíčské centrum o.s.
Pathfinder
Klub Hrádek
spjf
Kondor
BOTA
Junák
ČTU
TK Hradečtí Lvi o.s.
Občanské sdružení Altus
Český svaz chovatelů
Klub Detskej Nádeje
DDM Vyškov
Pionyr Jedovnice
DDM Tišnov
A-TOM
Wachumba
DDM Týniště nad Orlicí
TOM
Detská organizácia Yeti
DO Frigo
TOM Štíři Bučovice
7 DNÍ
ČTU - Placatý kámen, Havířov
JUNIOR-DDM, Brno
MINDOK
DDM Třebíč
Salesiánské středisko mládeže
OS Vesmír Říčany
Modřanská trojka
DDM
CAKMK
DDM Vila Tereza, Uničov
DDM Vratimov
TK Hradečtí Lvi, o.s.
Dům rytířských ctností
Vatra Boskovice o.s.
o. s. KADET
ČTU Placatý kámen Havířov
SVČ-Tymy
NIDM
Detská organizácia Frigo
JAKIN
Dům dětí a mládeže Vyškov
KOKOS o.s.
Středisko volného času Rosice
Občanské sdružení KADET
SVČ Rosice
STROM
Javořice - Klub přátel E.T.Setona
ČAKMK
OS Vesmír
Život trochu jinak
DDM Sova Cheb
JUNIOR-DDM,Brno
ROMODROM o.s.
ČČK
OS Dveře Pacov
o o kovo
Plusko
REXhry
Posejdon, OS
PS Údolí slunce, Hamry nad Sázavou
Moravian LARP, o.s.
Don Bosko Havířov
NIDM, Junák
Československý Zálesák
Funny
LDT Jankov u Votic
Salesiánské středisko mládeže ČB
ČSZ svaz pro pobyt v přírodě
Pionýrská skupina Údolí slunce
M2M, o. s.
SVČ Déčko Náchod
PERAMOST o.s.
HAUL
MŠ Odry
OS JO
Žraloci
Court of Moravia
ČTU Placatý kámen
Modré lvíče
Chaloupky o.p.s.
SH ČMS
Turisťák Rosice
Lipka
Pionýr ,
Lužánky
P.P.R. Buntaranta o.s.
CSVČ sv. Jana Boska Havířov
OS Vesmír, Říčany
ZŠ Brno
ZO ČSPO Jestřábník
DDM Hrádek
P.P.R Buntaranta o.s.
ČSCH
CEV Dúbrava/ Brontosaurus
DDM, DD, ATOM
Duha klub Dlažka
Rezekvítek
Sokol
OS Kadet
Altus o.s.
JEJDA...
Halahoj, skaut
AISIS
Posejdon, o.s.
Dům dětí a mládeže Tišnov
Kalis s.r.o.
Albi
Pionýrská skupina Údolí slunce, Hamry nad Sázavou
ZŠ a MŠ Lipník
TJ Spartak Třebíč
NAŠA DĚDINA o. s., Štěpánovice
PS Spartakovci
LT Fénix - Vranovice
ČAKMK, o.s.
Občanské sdružení KOLT
ATOM
Borovice.cz, Pionýr, Česká asociace wellness
Javořice - Klub přátel E.T. Setona
Junák - svaz skautů a skautek ČR, Středisko ekologické výchovy Kaprálův mlýn
ČČK Třebíč
Salesiánské středisko
DDM Týniště n.O.
Sdružení SRAZ
ŽIVOT TROCHU JINAK o.s.
Pionýrská skupina Jedovnice
SVČ TYMY
Skaut
BOTA Blansko
Život a zdraví, o.s.
buntaranta o.s.
Romodrom, o.s. & Junák - svaz skautů a skautek ČR
MINDOK s.r.o. moderní společenské hry
Junák-svaz skautů a skautek ČR, Středisko ekologické výchovy Kaprálův mlýn
Skaut - Junák
ČTU, DDM, DD, A TOM
Klub Kamarád
SVČ Tymy Holešov
Valdocco Havířov
P.P.R.Buntaranta o.s.
SVČ - Tymy, p.o
SVČ Déčko
JUNÁK, svaz skautů askautek ČR
Vatra Boskovice
Pohoda Brno
Československý zálesák svaz prp pobyt v přírodě
TkZLAŤÁCI Zaječov
DDM Moravská Třebová
DDM Č.Budějovice
Středisko volného času Déčko, Náchod
Přátelé přírody - Upírci, o.s.
Salesiáni ČR
Portál, s.r.o.
Pionýr, Modré lvíče
O.s. Kadet
CSVČ Havířov
JUNIOR-DDM
Buntaranta
o.s. Romodrom
DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Albi Česká republika a.s.
DDM Týniště n. Orl.
Slovenský skauting
sv. Jana Boska v Havířově
SVČ-TYMY Holešov
Cestovatel Šimon Heller
Středisko volného času Ivančice
Albi Česká republika, a.s.
ČTU Zlaťáci Zaječov
DDM Sluníčko Otrokovice
CSVČ sv. Jana Boska v Havířově
DDM Mor.Třebová
Court of Moravia, o.s.
KDN
Posejdon o.s.
Mravenec
CSVČ sv. Jana Boska
SVČ Budišov n/B
Portál s.r.o.
LT Fénix Vranovice
SVČ Lužánky
Royal Rangers
Duha Zámeček
Junák svaz skautů Mikulov
ZŠ a MŠ Velká bystřice