Statistiky účastníků

Průměrný věk 34 let

Věk Četnost
24 46×
27 41×
25 40×
29 37×
26 35×
34 31×
30 30×
32 28×
28 28×
23 26×
31 26×
22 23×
35 23×
33 21×
38 17×
39 15×
41 14×
40 13×
36 13×
47 11×
45 10×
46 10×
37
52
48
55
42
43
44
51
21
49
64
56
50
57
53
8
20
59
60
54
7
58
69
19
97
66
75
70
72
77
98
63
71
78
61
65
67
Město Četnost
Třebíč 71×
Brno 54×
Praha 24×
Brno 2014 19×
Vyškov 12×
Týniště nad Orlicí 10×
Jihlava 10×
Olomouc
Havířov
Bratislava
Uničov
Praha 4
Tišnov
Košice
Chrudim
Říčany
Hradec Králové
Žďár nad Sázavou
Boskovice
Stařeč
Kladno
Mikulov
České Budějovice
Holešov
Náchod
ostrava
Bučovice
Praha 10
Plzeň
Praha 8
Hrotovice
Ledenice
Vlastějovice
Okříšky
Karlovy Vary
Praha 9
Napajedla
Žilina
Chomutov
Morašice
Litomyšl
Rosice
Blansko
Jedovnice
Moravská Třebová
Řepiště
Kroměříž
Praha 5
Zaječov
Bystřice nad Pernštejnem
Ostrava-Poruba
Praha 12
Brankovice
Cvikov
Cheb
Český Brod
Štramberk
Znojmo
Bohumín-Skřečoň
Litovel
Dobříš
Předklášteří
liberec
Sloup
Moravské Budějovice
Lipník
Komárov
Jaroměřice nad Rokytnou
Česká Lípa
Nová Paka
Újezd u Brna
Šošůvka
Frýdlant nad Ostravicí
Otrokovice
Třešť
Šumvald
Vidochov
Ivančice
Hořovice
Mikulášovice
Ledeč nad Sázavou
Dolní Beřkovice
Čáslavice
Příbram
Vrchlabí
Šitbořice
Bílovice nad Svitavou
Hradec Králové 3
Rosice u Brna
Pacov
Rousínov
Křižanov
Kdyně
Bohuňovice
Sokolov
Popůvky
Lesonice
Slavětín nad Metují
Mikulčice
Domažlice
Podolí u Brna
Praha 5 - Stodůlky
Doubravník
Praha 8 - Kobylisy
Potvorice
Loket
Lomnice
Letohrad
Újezd
Vranov u Brna
Havířov-Bludovice
Veverské Knínice
Ruprechtov
Rychvald
Hodonín
Hlinsko
Olovnice
Adamov
Ostrava Dubina
Přerov
Hamry nad Sázavou
Vílanec
Bolina
Námestovo
RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Kopřivnice
Ostrava- Mar. Hory
Tábor
Dubné
Orlova-poruba
Bystřice pod Hostýnem
Piešťany
Rájec-Jestřebí
Havířov - Dolní Datyně
Štěpánovice
Libina
Ochoz u Brna
Bohumín 3
Moravská Nová Ves
Strakonice
Týn nad Vltavou
Slavičky
Tureň
Modřice
Rouchovany 104
Nemojany
Lázně Bělohrad
Letovice
Nepomuk
Praha 1
Prague
Ostrava 1
Šternberk
Rokytnice nad Rokytnou
???
Zlín
Kostelec u Holešov
Žamberk
Nová Hradečná
Kojetín
Velká Losenice
Loštice
Červený Kostelec
Neurazy
Hrušovany u Brna
Javorník
Mnichovo Hradiště
Šumperk
Skalica
Příbram 7
Blatnice pod Sv. Ant
Hluboká n. Vlt.
Dvůr Králové nad Labem
Koněšín
p. Smiřice
Sobkovice
Ostrov u Macochy
Vladislav
Březnice
Frenštát pod Radhoštěm
Trencin
Praha 9 - Kyje
Havířov - Šumbark
Velká Jesenice
Horní Moštěnice
Vysočany
České Heřmanice
Český Krumlov
Bohutín
Ostrava Bartovice
Šaľa
Lipník nad Bečvou
Hovorany
Bohumín Skřečoň
Novosedly
Velké Meziříčí
Slaný
Opava
Březí
Mor.Třebová
Ostrava 8
Mukařov
Horní Cerekev
Praha 3
Vavřinec
Babice u Rosic
Jablonec nad Nisou
Kotvrdovice
Praha 7
Miletín
Jince
Rožnov pod Radhoštěm
Mastník
Bělá u Pecky
Nechanice
Havířov-Šumbark
Letonice
Dešov
Libčany
Příseka
Senec
Viničné
ostrava-pustkovec
Most
Budišov nad Budišovkou
havirov
p. Předklášteří
Ostrava 30
Stupava
Luhačovice
Ješkova Ves, Slovensko
Přepychy
Vranovice
Praha 13 - Stodůlky
Dačice
Smrkový Týnec
Bukovany
Staré Hodějovice
Mor. Třebová
Kuřim
Broumov
Zbečno
Kovčín
Bohumín
Lomnička
Světlá nad Sázavou
Odry
Organizace Četnost
Pionýr 51×
Halahoj 45×
Občanské sdružení Gaudolino 18×
Studentský parlament města Třebíče 16×
Duha 13×
Hnutí Brontosaurus 12×
Asociace TOM 12×
Pathfinder
Klub Hrádek
Třebíčské centrum o.s.
BOTA
Junák
ČTU
spjf
Kondor
Občanské sdružení Altus
TK Hradečtí Lvi o.s.
Český svaz chovatelů
DDM Tišnov
A-TOM
Wachumba
DDM Týniště nad Orlicí
Klub Detskej Nádeje
DDM Vyškov
Pionyr Jedovnice
JUNIOR-DDM, Brno
MINDOK
DDM Třebíč
Salesiánské středisko mládeže
OS Vesmír Říčany
Detská organizácia Yeti
TOM
DO Frigo
7 DNÍ
TOM Štíři Bučovice
ČTU - Placatý kámen, Havířov
Modřanská trojka
DDM
CAKMK
Dům rytířských ctností
ČTU Placatý kámen Havířov
Vatra Boskovice o.s.
o. s. KADET
SVČ-Tymy
NIDM
Detská organizácia Frigo
JAKIN
Dům dětí a mládeže Vyškov
Středisko volného času Rosice
Občanské sdružení KADET
SVČ Rosice
KOKOS o.s.
STROM
OS Vesmír
Život trochu jinak
Javořice - Klub přátel E.T.Setona
ČAKMK
DDM Vratimov
DDM Vila Tereza, Uničov
TK Hradečtí Lvi, o.s.
Don Bosko Havířov
Československý Zálesák
Funny
NIDM, Junák
ČSZ svaz pro pobyt v přírodě
Pionýrská skupina Údolí slunce
LDT Jankov u Votic
Salesiánské středisko mládeže ČB
M2M, o. s.
SVČ Déčko Náchod
PERAMOST o.s.
HAUL
DDM Sova Cheb
ČČK
OS Dveře Pacov
JUNIOR-DDM,Brno
ROMODROM o.s.
o o kovo
Plusko
REXhry
Posejdon, OS
PS Údolí slunce, Hamry nad Sázavou
Moravian LARP, o.s.
ČČK Třebíč
Salesiánské středisko
DDM Týniště n.O.
Sdružení SRAZ
ŽIVOT TROCHU JINAK o.s.
Borovice.cz, Pionýr, Česká asociace wellness
Javořice - Klub přátel E.T. Setona
Junák - svaz skautů a skautek ČR, Středisko ekologické výchovy Kaprálův mlýn
Skaut
Pionýrská skupina Jedovnice
SVČ TYMY
Romodrom, o.s. & Junák - svaz skautů a skautek ČR
MINDOK s.r.o. moderní společenské hry
Junák-svaz skautů a skautek ČR, Středisko ekologické výchovy Kaprálův mlýn
Skaut - Junák
BOTA Blansko
Život a zdraví, o.s.
buntaranta o.s.
SVČ Tymy Holešov
Valdocco Havířov
P.P.R.Buntaranta o.s.
ČTU, DDM, DD, A TOM
Klub Kamarád
Vatra Boskovice
Pohoda Brno
Československý zálesák svaz prp pobyt v přírodě
TkZLAŤÁCI Zaječov
DDM Moravská Třebová
SVČ - Tymy, p.o
SVČ Déčko
JUNÁK, svaz skautů askautek ČR
Středisko volného času Déčko, Náchod
Přátelé přírody - Upírci, o.s.
Salesiáni ČR
Portál, s.r.o.
Pionýr, Modré lvíče
O.s. Kadet
CSVČ Havířov
DDM Č.Budějovice
o.s. Romodrom
DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Albi Česká republika a.s.
DDM Týniště n. Orl.
Slovenský skauting
JUNIOR-DDM
Buntaranta
Středisko volného času Ivančice
Albi Česká republika, a.s.
ČTU Zlaťáci Zaječov
DDM Sluníčko Otrokovice
sv. Jana Boska v Havířově
SVČ-TYMY Holešov
Cestovatel Šimon Heller
Posejdon o.s.
Mravenec
CSVČ sv. Jana Boska
SVČ Budišov n/B
CSVČ sv. Jana Boska v Havířově
DDM Mor.Třebová
Court of Moravia, o.s.
KDN
Royal Rangers
Duha Zámeček
Junák svaz skautů Mikulov
ZŠ a MŠ Velká bystřice
Portál s.r.o.
LT Fénix Vranovice
SVČ Lužánky
Court of Moravia
ČTU Placatý kámen
Modré lvíče
MŠ Odry
OS JO
Žraloci
Pionýr ,
Lužánky
P.P.R. Buntaranta o.s.
CSVČ sv. Jana Boska Havířov
Chaloupky o.p.s.
SH ČMS
Turisťák Rosice
Lipka
DDM Hrádek
P.P.R Buntaranta o.s.
ČSCH
OS Vesmír, Říčany
ZŠ Brno
ZO ČSPO Jestřábník
Sokol
OS Kadet
Altus o.s.
JEJDA...
Halahoj, skaut
CEV Dúbrava/ Brontosaurus
DDM, DD, ATOM
Duha klub Dlažka
Rezekvítek
Posejdon, o.s.
Dům dětí a mládeže Tišnov
Kalis s.r.o.
Albi
Pionýrská skupina Údolí slunce, Hamry nad Sázavou
ZŠ a MŠ Lipník
AISIS
ČAKMK, o.s.
Občanské sdružení KOLT
ATOM
TJ Spartak Třebíč
NAŠA DĚDINA o. s., Štěpánovice
PS Spartakovci
LT Fénix - Vranovice