Jolana Režná

Ru-19

XichtArt čili malování na obličej

Povíme si pár informací o barvách na tělo - co to je, kde sehnat, za kolik, čemu se vyhnout a tak dále. Vysvětlíme si, jak při malování na obličej postupovat, co malovat a jak z toho vytřískat co nejvíc, i když nejsme zrovna Rembrandtové. Ukážeme si pár kostýmů a jak je doplnit vhodným malováním. A pak bude velká zkoušečka štětců, barev, houbiček a třpytek. Každý si na sobě něco odnese.

ProvedeníDílna (rukodělná aktivita)
Míra zapojení účastníkůstřední – účastníci budou sami zkoušet jednotlivé aktivity a budou aktivně zapojeni
PomůckyPokud vás zaujalo nějaké malování, co jste někde viděli, přineste si obrázek. Můžeme se o tom pobavit, lépe zkusit namalovat.
Lektor
Jolana Režná (Jola)
Malování na obličej se věnuji už přes 10 let. Jako by to bylo včera, když jsem malovala směsí tekutého pudru s kořením. Ten vystřídaly lepší barvy, ty zase nahradily jiné a tak dál. Teď jsem poloprofesionál. Občas maluju na komerčních akcích, ale vesměs to dělám pro radost. Maluju, maluju dlouho, maluju dál.

Zobrazit termíny programu

0 komentářů

Met-16

Víkendovka "Upíři s.r.o."

V září 2013 jsme si na TZ Malina v Ruprechtově na Vyškovsku se 40 dětmi pili krev. Jak to vypadalo, co se dělo a jak to všechno dopadlo - o všem vám rádi povyprávíme. Popíšeme podrobný průběh, pomůcky, herní systémy.

ProvedeníSeminář (lektor spíše přednáší účastníkům)
Míra zapojení účastníkůmalá – účastníci budou spíše posluchači nebo diskutéry)
PomůckyTužku, papír, uši, oči a flashdisk na stažení podkladů.
Lektor
Jolana Režná (Jola)
Od mala jezdím na tábory pod DDM Vyškov. Dorostla jsem v instruktora, později v programáka a teď i trochu hlavasuju. Kromě táborů se zúčastním taky škol v přírodě a víkendovek. Letošní sezóna se báječně zadařila, tak jsem se rozhodla se o nějaký zážitek podělit. Bude to závěrečná víkendovka - Upíři s.r.o.

Zobrazit termíny programu

1 komentář