Michal Truhlář

DP-09

Sen noci svatojánské

Důležité info pro hru: http://www.morgain.ic.cz/TL/sen_obecne.pdf . Hra lehká jako elfí políbení a svěží jako lehký vánek za teplé letní noci. Vzkvétající láska mladých a sny a přání chudých se zde setkávají s humorem a kouzly skřítků. Chcete si odpočinout od starostí a vážnosti svého života a nechat se unést bláznivým zamilováním, trochou škodolibosti nebo dávnou touhou? Přijměte pozvání na tuto romantickou komedii na moderně-prastarý námět a prožijte si příběh jako ze sna. Nechte si s námi zdát Sen noci Svatojánské. (Hra se hraje v maskách, které dostanete, nicméně pokud máte na výběr mezi brýlemi a kontaktními čočkami, jsou vhodnější čočky.) Jedná se o komorní larp pro 16–20 hráčů. Na jeho realizaci stačí dostatečně velké prostory, drobné občerstvení a dobrá nálada. Hra vyžaduje necelé 4 hodiny, během kterých jsou hráči seznámeni s pozadím hry a svými postavami, proběhne hra samotná a po jejím skončení krátká reflexe.

ProvedeníDoprovodný program (zábava a relaxace, exkurze atd.)
Míra zapojení účastníkůvelká – účastníci budou celou dobu aktivně fyzicky zapojeni
PomůckyNic. Vše zařizuje lektor.
Lektor
Michal Truhlář (Mealtiner) , Moravian LARP, o.s.
Je zkušený organizátor a hráč larpů, kterými se zabývá přes 12 let. Má za sebou pět let jako hlavní organizátor jednoho z největších českých larpů. JE předsedou brněnského sdružení Moravian LARP. Každým rokem se podílí na pořádání zhruba 15 jedno- i vícedenních larpových akcí, je šéfredaktorem internetového portálu larp.cz a zabývá se propagací larpu na veřejnosti (výstavy a přednášky pro školy, oddíly, volnočasové skupiny). Když zrovna neorganizuji larpy, vystupuji se skupinou historického šermu nebo studuji, učím a zkoumám fyziku pevných látek.

Zobrazit termíny programu

3 komentáře

Met-21

Prožít příběh na vlastní kůži

Larp je příběh, ve kterém není nic definitivně dáno. Je to chvíle strávená ve světech filmů, knížek a příběhů. A krom toho je larp hra, kterou můžete hrát také. Zažijte příběh na vlastní kůži. Pojďte hrát larpy. Na tomto programu vám povím, co všechno je a může být larp. Zjistíte, že jste jej již hráli a ani o tom nevíte. Ukážeme si, že larp může hrát úplně každý. Že to může být dobrý program na oddílové schůzky v klubovně i na víkendovku venku v lese.

ProvedeníSeminář (lektor spíše přednáší účastníkům)
Míra zapojení účastníkůmalá – účastníci budou spíše posluchači nebo diskutéry)
Pomůckydobrou náladu
Lektor
Michal Truhlář (Mealtiner) , Moravian LARP, o.s.
Jsem zkušený organizátor a hráč larpů, kterými se zabývám přes 12 let. Mám za sebou pět let jako hlavní organizátor jednoho z největších českých larpů. Jsem předsedou brněnského sdružení Moravian LARP. Každým rokem se podílím na pořádání zhruba 15 jedno- i vícedenních larpových akcí, jsem šéfredaktorem internetového portálu larp.cz a zabývá se propagací larpu na veřejnosti (výstavy a přednášky pro školy, oddíly, volnočasové skupiny). Když zrovna neorganizuji larpy, vystupuji se skupinou historického šermu nebo studuji, učím a zkoumám fyziku pevných látek.

Zobrazit termíny programu

0 komentářů