Statistiky účastníků

Průměrný věk 32 let

Věk Četnost
22 46×
25 41×
23 40×
27 37×
24 35×
32 31×
28 30×
26 28×
30 28×
21 26×
29 26×
33 23×
20 23×
31 21×
36 17×
37 15×
39 14×
34 13×
38 13×
45 11×
43 10×
44 10×
35
50
46
53
41
40
19
42
49
62
54
48
47
57
55
51
6
18
5
58
52
67
17
56
69
76
59
63
65
95
64
73
68
70
75
96
61
Město Četnost
Třebíč 71×
Brno 54×
Praha 24×
Brno 2014 19×
Vyškov 12×
Týniště nad Orlicí 10×
Jihlava 10×
Havířov
Bratislava
Uničov
Praha 4
Olomouc
Tišnov
Košice
Říčany
Hradec Králové
Žďár nad Sázavou
Chrudim
České Budějovice
Holešov
Náchod
ostrava
Bučovice
Boskovice
Stařeč
Kladno
Mikulov
Plzeň
Praha 8
Praha 10
Vlastějovice
Okříšky
Karlovy Vary
Praha 9
Napajedla
Žilina
Hrotovice
Ledenice
Blansko
Jedovnice
Moravská Třebová
Řepiště
Kroměříž
Bystřice nad Pernštejnem
Praha 5
Zaječov
Ostrava-Poruba
Praha 12
Brankovice
Chomutov
Litomyšl
Morašice
Rosice
Vidochov
Ivančice
Hořovice
Otrokovice
Třešť
Šumvald
Mikulášovice
Ledeč nad Sázavou
Dolní Beřkovice
Čáslavice
Šitbořice
Příbram
Vrchlabí
Bílovice nad Svitavou
Hradec Králové 3
Rousínov
Rosice u Brna
Pacov
Křižanov
Kdyně
Bohuňovice
Sokolov
Štramberk
Cvikov
Cheb
Český Brod
Znojmo
Bohumín-Skřečoň
Litovel
Dobříš
Předklášteří
Lipník
Komárov
liberec
Sloup
Moravské Budějovice
Nová Paka
Jaroměřice nad Rokytnou
Česká Lípa
Frýdlant nad Ostravicí
Újezd u Brna
Šošůvka
Nepomuk
Praha 1
Prague
Ostrava 1
Šternberk
Rokytnice nad Rokytnou
???
Červený Kostelec
Neurazy
Hrušovany u Brna
Zlín
Kostelec u Holešov
Žamberk
Nová Hradečná
Kojetín
Velká Losenice
Loštice
Dvůr Králové nad Labem
Koněšín
p. Smiřice
Javorník
Mnichovo Hradiště
Šumperk
Skalica
Příbram 7
Blatnice pod Sv. Ant
Hluboká n. Vlt.
Havířov - Šumbark
Velká Jesenice
Sobkovice
Ostrov u Macochy
Vladislav
Březnice
Frenštát pod Radhoštěm
Trencin
Praha 9 - Kyje
Hovorany
Bohumín Skřečoň
Novosedly
Velké Meziříčí
Horní Moštěnice
Vysočany
České Heřmanice
Český Krumlov
Bohutín
Ostrava Bartovice
Šaľa
Lipník nad Bečvou
Vavřinec
Slaný
Opava
Březí
Mor.Třebová
Ostrava 8
Mukařov
Horní Cerekev
Praha 3
Bělá u Pecky
Nechanice
Babice u Rosic
Jablonec nad Nisou
Kotvrdovice
Praha 7
Miletín
Jince
Rožnov pod Radhoštěm
Mastník
ostrava-pustkovec
Most
Budišov nad Budišovkou
havirov
Havířov-Šumbark
Letonice
Dešov
Libčany
Příseka
Senec
Viničné
Praha 13 - Stodůlky
Dačice
Smrkový Týnec
Bukovany
p. Předklášteří
Ostrava 30
Stupava
Luhačovice
Ješkova Ves, Slovensko
Přepychy
Vranovice
Lomnička
Světlá nad Sázavou
Odry
Staré Hodějovice
Mor. Třebová
Kuřim
Broumov
Zbečno
Kovčín
Bohumín
Praha 5 - Stodůlky
Doubravník
Praha 8 - Kobylisy
Popůvky
Lesonice
Slavětín nad Metují
Mikulčice
Domažlice
Podolí u Brna
Veverské Knínice
Ruprechtov
Rychvald
Potvorice
Loket
Lomnice
Letohrad
Újezd
Vranov u Brna
Havířov-Bludovice
Vílanec
Bolina
Hodonín
Hlinsko
Olovnice
Adamov
Ostrava Dubina
Přerov
Hamry nad Sázavou
Orlova-poruba
Bystřice pod Hostýnem
Námestovo
RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Kopřivnice
Ostrava- Mar. Hory
Tábor
Dubné
Bohumín 3
Moravská Nová Ves
Strakonice
Piešťany
Rájec-Jestřebí
Havířov - Dolní Datyně
Štěpánovice
Libina
Ochoz u Brna
Lázně Bělohrad
Letovice
Týn nad Vltavou
Slavičky
Tureň
Modřice
Rouchovany 104
Nemojany
Organizace Četnost
Pionýr 51×
Halahoj 45×
Občanské sdružení Gaudolino 18×
Studentský parlament města Třebíče 16×
Duha 13×
Asociace TOM 12×
Hnutí Brontosaurus 12×
Pathfinder
Klub Hrádek
Třebíčské centrum o.s.
ČTU
spjf
Kondor
BOTA
Junák
TK Hradečtí Lvi o.s.
Občanské sdružení Altus
Český svaz chovatelů
DDM Týniště nad Orlicí
Klub Detskej Nádeje
DDM Vyškov
Pionyr Jedovnice
DDM Tišnov
A-TOM
Wachumba
OS Vesmír Říčany
Salesiánské středisko mládeže
TOM
Detská organizácia Yeti
DO Frigo
7 DNÍ
TOM Štíři Bučovice
ČTU - Placatý kámen, Havířov
JUNIOR-DDM, Brno
MINDOK
DDM Třebíč
DDM
CAKMK
Modřanská trojka
JAKIN
Dům dětí a mládeže Vyškov
Středisko volného času Rosice
Občanské sdružení KADET
SVČ Rosice
KOKOS o.s.
STROM
ČAKMK
OS Vesmír
Život trochu jinak
Javořice - Klub přátel E.T.Setona
DDM Vratimov
DDM Vila Tereza, Uničov
TK Hradečtí Lvi, o.s.
Dům rytířských ctností
Vatra Boskovice o.s.
o. s. KADET
ČTU Placatý kámen Havířov
SVČ-Tymy
NIDM
Detská organizácia Frigo
HAUL
DDM Sova Cheb
ROMODROM o.s.
ČČK
OS Dveře Pacov
JUNIOR-DDM,Brno
REXhry
o o kovo
Plusko
Posejdon, OS
PS Údolí slunce, Hamry nad Sázavou
Moravian LARP, o.s.
Don Bosko Havířov
Československý Zálesák
Funny
NIDM, Junák
Salesiánské středisko mládeže ČB
ČSZ svaz pro pobyt v přírodě
Pionýrská skupina Údolí slunce
LDT Jankov u Votic
M2M, o. s.
SVČ Déčko Náchod
PERAMOST o.s.
Buntaranta
o.s. Romodrom
DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU
Albi Česká republika a.s.
DDM Týniště n. Orl.
Slovenský skauting
JUNIOR-DDM
SVČ-TYMY Holešov
Cestovatel Šimon Heller
Středisko volného času Ivančice
Albi Česká republika, a.s.
ČTU Zlaťáci Zaječov
DDM Sluníčko Otrokovice
sv. Jana Boska v Havířově
KDN
Posejdon o.s.
Mravenec
CSVČ sv. Jana Boska
SVČ Budišov n/B
CSVČ sv. Jana Boska v Havířově
DDM Mor.Třebová
Court of Moravia, o.s.
SVČ Lužánky
Royal Rangers
Duha Zámeček
Junák svaz skautů Mikulov
ZŠ a MŠ Velká bystřice
Portál s.r.o.
LT Fénix Vranovice
Žraloci
Court of Moravia
ČTU Placatý kámen
Modré lvíče
MŠ Odry
OS JO
Turisťák Rosice
Lipka
Pionýr ,
Lužánky
P.P.R. Buntaranta o.s.
CSVČ sv. Jana Boska Havířov
Chaloupky o.p.s.
SH ČMS
ZŠ Brno
ZO ČSPO Jestřábník
DDM Hrádek
P.P.R Buntaranta o.s.
ČSCH
OS Vesmír, Říčany
Duha klub Dlažka
Rezekvítek
Sokol
OS Kadet
Altus o.s.
JEJDA...
Halahoj, skaut
CEV Dúbrava/ Brontosaurus
DDM, DD, ATOM
AISIS
Posejdon, o.s.
Dům dětí a mládeže Tišnov
Kalis s.r.o.
Albi
Pionýrská skupina Údolí slunce, Hamry nad Sázavou
ZŠ a MŠ Lipník
PS Spartakovci
LT Fénix - Vranovice
ČAKMK, o.s.
Občanské sdružení KOLT
ATOM
TJ Spartak Třebíč
NAŠA DĚDINA o. s., Štěpánovice
Javořice - Klub přátel E.T. Setona
Junák - svaz skautů a skautek ČR, Středisko ekologické výchovy Kaprálův mlýn
ČČK Třebíč
Salesiánské středisko
DDM Týniště n.O.
Sdružení SRAZ
ŽIVOT TROCHU JINAK o.s.
Borovice.cz, Pionýr, Česká asociace wellness
SVČ TYMY
Skaut
Pionýrská skupina Jedovnice
Život a zdraví, o.s.
buntaranta o.s.
Romodrom, o.s. & Junák - svaz skautů a skautek ČR
MINDOK s.r.o. moderní společenské hry
Junák-svaz skautů a skautek ČR, Středisko ekologické výchovy Kaprálův mlýn
Skaut - Junák
BOTA Blansko
Klub Kamarád
SVČ Tymy Holešov
Valdocco Havířov
P.P.R.Buntaranta o.s.
ČTU, DDM, DD, A TOM
SVČ Déčko
JUNÁK, svaz skautů askautek ČR
Vatra Boskovice
Pohoda Brno
Československý zálesák svaz prp pobyt v přírodě
TkZLAŤÁCI Zaječov
DDM Moravská Třebová
SVČ - Tymy, p.o
DDM Č.Budějovice
Středisko volného času Déčko, Náchod
Přátelé přírody - Upírci, o.s.
Salesiáni ČR
Portál, s.r.o.
Pionýr, Modré lvíče
O.s. Kadet
CSVČ Havířov