Martin Jung

Ru-30

Indiánský lapač snů

Výroba lapače/odrážeče snů prérijních indiánů. Jejich význam, správné použití a uvedením do spirituality při jejich výrobě a dokončení.

ProvedeníDílna (rukodělná aktivita)
Míra zapojení účastníkůstřední – účastníci budou sami zkoušet jednotlivé aktivity a budou aktivně zapojeni
PomůckyBavlnku na vyplétání, barvu jakou si zvolíte. Karimatku a polštářek, něco na pití. Otevřené srdce.
Doplatek na místě15 kč
Lektor
Martin Jung (Maťo) , SPJF
Indiánama a spiritualitou se zabývám již několik let.Tento program jsem využil na 2 táborech, který jsem pořádal pro Waldorfskou školu v Ostravě, kde byl tábor stavěn pro rodiče a jejich děti. Tábory byly zaměřené na vývoj dětské spirituality, jednoduchém pochopení a vytvoření si svého pohledu na duchovní rozvoj jak dítěte, tak také rodiče.Zároveň tento program využívám na akcích, které pořádám pro lidičky z různých oddílů, kteří buď navštěvují nebo již odešly ze svých oddílů. Jedná se o víkendové akce s tábořením v tee-pee, rituálech a otevřením se sobě samému.

Zobrazit termíny programu

6 komentářů

PaK-10

,,Sebeobrana na ulici"

Pochopení vlastního těla, instinktů a přirozených reakcí těla. Přizpůsobení se situaci, využití věcí, které máme většinou u sebe, jejich použití. Pochopení bolesti a její využití při sebeobraně. Bude to bolet, budou modřiny, škrábance, ale při napadení jde o život!

ProvedeníSeminář (lektor spíše přednáší účastníkům)
Míra zapojení účastníkůvelká – účastníci budou celou dobu aktivně fyzicky zapojeni
PomůckyMobil, propisku (i dvě), klíče, šátek.Oblečení, které se může potrhat. Vhodné staré triko, pevná blůza (maskáče, monterky). Obuv do tělocvičny nebo bosky. Pití. Důležité: nenosit prstýnky, řetízky, náušnice atp!
Lektor
Martin Jung (Maťo) , SPJF
Bojovým uměním se věnuji již 17 let. Lektoroval jsem již několik CVVZ a také RVVZ. Pořádám akce pro všechny lidičky, kteří se chtějí něco naučit z bojového umění, poznat svoje tělo a pochopit základní věci, které sice známe, ale málo si je uvědomujeme. Ale také si pořádně máknout. Sám jsem studoval více jak 10 let Bujinkan Tokagure Ryu Ninjutsu.

Zobrazit termíny programu

0 komentářů