Martin Sukaný

Met-10

Jak postavit kurz - Dramaturgie zážitkových akcí

Program nabídne účastníkům širší náhled na přípravu autorských zážitkových kurzů, principy, které za ní stojí, i nástroje, které ji mohou usnadnit. Budu vycházet ze svých osobních zkušeností a vše ilustrovat příklady.

ProvedeníSeminář (lektor spíše přednáší účastníkům)
Míra zapojení účastníkůmalá – účastníci budou spíše posluchači nebo diskutéry)
Pomůckyjednu otázku, na kterou chtějí znát odpověď.
Lektor
Martin Sukaný (Suky) , ŽIVOT TROCHU JINAK
Od podzimu 2008 se aktivně zabývám zážitkovou pedagogikou a pořádáním integračních akcí. Mám za sebou rekvalifikační lektorský výcvik v této oblasti (PŠL, 2012-13), lektorování pod přímou supervizí (Užitečný život, 2012, MU 2010-2013) a řadu dalších školení / seminářů o pořádání autorských programů a kurzů. Studuji sociální pedagogiku a volný čas, speciální pedagogiku a umělou inteligenci (kybernetika).

Zobrazit termíny programu

0 komentářů

Met-09

Reflexe - strašák nebo pomocník?

Budeme mluvit o tom, co je reflexe, k čemu je dobrá a ukážeme si některé základní i pokročilejší techniky, které nám při jejím vedení mohou pomoci. Zároveň si ukážeme i to, nač si dát pozor. A než přijde to všechno, zažijeme na vlastní kůži program, po kterém reflexe bude následovat.

ProvedeníSeminář (lektor spíše přednáší účastníkům)
Míra zapojení účastníkůstřední – účastníci budou sami zkoušet jednotlivé aktivity a budou aktivně zapojeni
Pomůckypohodlné oblečení, vypnutý mobilní telefon, papír a tužku, otázky
Doplatek na místě20
Lektor
Martin Sukaný (Suky) , ŽIVOT TROCHU JINAK
Od podzimu 2008 se aktivně zabývám zážitkovou pedagogikou a pořádáním integračních akcí. Mám za sebou rekvalifikačn lektorský výcvik v této oblasti (PŠL, 2012-13), lektorování pod přímou supervizí (Užitečný život, 2012, MU 2010-2013) a řadu dalších školení / seminářů o pořádání autorských programů a kurzů. Studuji sociální pedagogiku a volný čas, speciální pedagogiku a umělou inteligenci (kybernetika).

Zobrazit termíny programu

0 komentářů