Eva Křenková

ŘO-03

Ohodnocování dobrovolníků v neziskových organizacích

Jak pracujete s dobrovolníky? Nedostávají finanční odměnu, přesto pro ně vaše organizace může udělat mnoho a nemusí ji to téměř nic stát. Přijďte se inspirovat nápady, jak dobrovolníky k práci v neziskovkách motivovat nebo jak je za ni odměňovat. Podělte se o své zkušenosti.

ProvedeníVýměna zkušeností (lektor je spíše moderátorem a účastníci si vyměňují zkušenosti a tím se obohacují)
Míra zapojení účastníkůmalá – účastníci budou spíše posluchači nebo diskutéry)
Pomůckytužka, papír
Lektor
Eva Křenková (Evča) , KONDOR
Absolventka Predagogiky volného času na Teologické fakultě JU. Lektorka primární prevence a adpatačních kurzů v o.s. DO SVĚTA a v době studia lektorka adaptačních a zážitkových kurzů při Teologické fakultě JU. Vedoucí v organizaci Modřanská trojka. Více na osobním webu evakrenkova.cz.

Zobrazit termíny programu

0 komentářů

VaOR-10

Filosofování s dětmi

Filosofie a děti - jde to vůbec dohromady? Věděli jste, že existuje několik promyšlených metod, jak s dětmi filosofovat? Přijďte se dozvědět víc a vyzkoušet si to napoprvé sami na sobě.

ProvedeníSeminář (lektor spíše přednáší účastníkům)
Míra zapojení účastníkůstřední – účastníci budou sami zkoušet jednotlivé aktivity a budou aktivně zapojeni
Lektor
Eva Křenková (Evča) , KONDOR
Absolventka Pedagogiky volného času na Teologické fakultě JU. Lektorka primární prevence a adpatačních kurzů v o.s. DO SVĚTA a v době studia lektorka adaptačních a zážitkových kurzů při Teologické fakultě JU. Vedoucí v organizaci Modřanská trojka. Více na osobním webu evakrenkova.cz.

Zobrazit termíny programu

0 komentářů