Jiří Balej

Met-19

Víkendovky a tábory pro 13+

Seminář o tom, jak jsme začínali dělat hry pro odrostlejší (nejen) oddílové děti (13-17 let). Představíme realizované programy na víkend a tábory (např. Farmář hledá ženu, Casino života, Byl jednou jeden život,...). Dozvíte se nejen jak to bylo super, ale i to, co se nám nepovedlo. Konec programu bude věnován výměně zkušeností s aktivitami pro náctileté,

ProvedeníVýměna zkušeností (lektor je spíše moderátorem a účastníci si vyměňují zkušenosti a tím se obohacují)
Míra zapojení účastníkůmalá – účastníci budou spíše posluchači nebo diskutéry)
Pomůckypapír a tužku na poznámky, fotky a zážitky z vašich akcí pro náctileté
Lektor
Jiří Balej (Jirka) , Pionýr
Téměř deset let jsem vedoucím v pionýrském oddíle Poutníci, zároveň pořádám tábory pod DDM Junior. Mám za sebou desítky víkendových akcí a přibližně 15 táborů jako programový vedoucí. V posledních pěti letech připravuji i víkendovky a tábory pro náctileté.

Zobrazit termíny programu

0 komentářů

Hr-09

Orvávací hry

Pokud odejdete živí, budete rádi... Tak hrozné to snad nebude, ale počítejte s možnými škodami na vašem oděvu a možná i na těle. Jedná se o hry s větší mírou násilí, některé budete znát, jiné třeba ne. Přijďte se pobavit a zároveň poznat naše oblíbené orvávací hry.

ProvedeníSeminář (lektor spíše přednáší účastníkům)
Míra zapojení účastníkůextrémní – program je velmi fyzicky náročný
Pomůckyobuv a oblečení do tělocvičny (u oblečení počítejte s možným roztržením).
Lektor
Jiří Balej (Jirka) , Pionýr
Přibližně deset let figuruji v pionýrském oddíle Poutníci jako vedoucí schůzek, připravuji jedno- a vícedenní akce pro děti a tábory. Externě spolupracuji s DDM Junior, kde jsem rok pracoval jako pedagog volného času, v současné době jsem asistent na VŠ.

Zobrazit termíny programu

0 komentářů