DŮLEŽITÉ POKYNY K REGISTRACI A PLATBÁM

Prosím, věnujte pozornost tomuto textu.
Usnadníte práci a komplikace nejen nám, ale i sobě…

Jak se ukazuje, nevysvětlili jsme pokyny k registraci a platbám dostatečně. Omlouvámse se za komplikace a prosíme o o dodržování následujících pokynů:

  • Pokud jste byli na CVVZ v Šuperku, přihlaste se do systému pro svým mailem a heslem z loňska a v osobním kontu zaklikněte „zúčastním se CVVZ 2013“. Pouze tak se přihlásíte na CVVZ do Třebíče! Pokud nám pošlete platbu se svým ID, ale nejste takto přihlášeni, dělá nám velké problémy platbu identifikovat a vy nebudete moci používat všechny funkce webu.

Pracujeme na funkci, která sama vygeneruje fakturu jako doklad o zaplacení (pro vaše pohodlí a naše účetnictví. Proto je potřeba:

  • pokud za vás platí organizace, je třeba držet se pokynů v registraci a vyplnit registrační formulář: http://www.cvvz.cz/…e/organizace. Pouze v tom případě bude doklad o zaplacení na organizace. Pokud nám přijde platba z účtu organizace bez této registrace, bude vám vystavena faktura na osobu, nikoli na organizaci.
  • prosíme o uvádění skutečných údajů v registaci. To co napíšete do registace, bude na faktuře – například BRNO 2014 u účastníků ze Slovenska :-) Bude nám i nám to dělat problém v účetnictví. :-)
Bohužel webový systém je sice chytrý a hodně věcí zvládne automaticky – na druhou stranu zachází s daty, které uvedete…
 
Děkujeme za pochopení.
 
za štáb
Tatanka