Přihlášení účastníci

ID Jméno Přezdívka Organizace Oddíl Město Typ
2181 Tereza Nováčková Ledenice S ano
2325 Michaela Stošková Miška Ostrava S ne
1545 Lenka Nevřivá Vr Brno S ne
2292 Michaela Růženecká Míša Brno S ano
2187 Zdeněk Roller Zbečno L ano
2278 Jiří Klekner Jirka Komárov S ano
2266 Lubomír Grund Šmodrch Praha 8 S ne
1685 Eva Matějková Efina Týn nad Vltavou S ano
2229 Veronika Torišková Sluníčko Nemojany S ano
706 Kamil Augustýn Kamilek Předklášteří S ne
1896 Michaela Přílepková Hluboká n. Vlt. L ano
2343 Pavel Drška Pavel Praha 4 L ano
1106 Jan Slabý Yenda České Budějovice S ne
1879 Petr Sucháček Újezd L ano
2334 Dita Škodová Dita Liberec S ano
1439 Matěj Doležal Buzková Suchá Lhota S ne
1989 Jiří Jeniš Juris Újezd u Brna S ano
1041 Jiří Štantejský Jiřík Žamberk S ano
1967 Veronika Bořková Verča Litomyšl S ano
1524 Jana Šmerdová Mor. Třebová S ano
1957 Lenka Kotyzová Brouček Bučovice S ano
1424 Michaela Vrbacká Míša Brankovice S ano
1540 Petra Kulková Bukov S ne
2156 Kateřina Konstantinova Tišnov S ne
2167 Martin Drbošal Marťas Brno S ano
2152 Světlana Čermáková Chechta Třebíč S ano
2148 Alžběta Botková Bety Ostrava S ano
2135 Jiří Šulc Jíra Kladno S ano
2079 František Pangrác František Praha 10 S ano
2291 Jitka Píbilová Jihlava P ano
2258 Tomáš Dvořák Medvěd Hradec Králové S ne
2233 Eduard Kotikov Holešov S ano
2318 Jitka Vrchotová Kamzík Praha 4 L ano
2254 Lukáš Čadan Seker Havířov S ano
2265 Barbora Vidláková Řehořov S ne
2338 Lucie Němejcová Lucoš Strakonice S ano
2273 Jan Dunička Dunga Třešť S ano
2250 Anna Wohlgemuthová Žuňa Brno S ano
2180 Lenka Volfová Ledenice S ano
2261 Petra Navrátilová flubolo Šumvald S ne
2336 Michal Luksandern Jihlava P ano
1607 Romana Michaela Michalíková RoMi Ostrava 30 L ano
1908 Jan Kohnheiser Kohy Náchod S ne
1898 Zuzana Zajícová Valoane Hovorany S ano
851 Jonáš Kreisinger Jonáš Hořovice S ano
1885 Eva Trandová Evča Třebíč S ano
1429 Jolana Režná Jola Vyškov L ano
1520 Jiří Vycudilík georg Sokolov S ne
1966 Milan Bořek Světlušák Litomyšl S ano
1934 Magdaléna Šrubařová Maggi Brno L ano
2036 Milan Haška Rošťák Vyškov S ano
1952 Daniel Chytrý Týniště nad Orlicí S ano
2001 Markéta Jurková Jupik Marki Šumperk S ne
790 Vladěna Vrbacká Vlaďka Brankovice S ano
1977 Stanislava Červenáková Staňka Kroměříž S ano
1946 Tereza Weidenthalerová Rezi Lesonice P ano
1960 Lucie Čecháková Luci Praha 4 S ano
2151 Nikola Jaklová Hejty Slavětín nad Metují P ano
2128 Jakub Křivý KuKř Třebíč P ano
1387 Soňa Kubcová Soní Týniště nad Orlicí S ano
2166 Monika Hrubá Monča Praha 9 - Kbely S ne
2257 Karolína Marková Štramberk S ano
1655 Stanislav Čihák Standikok Praha S ano
2260 Marek Jargus Marek Havířov S ano
1081 Kateřina Nevědělová Katka Mikulov Mikulov S ano
1880 Karolína Baráková Karolína Kladno S ano
2195 Veronika Juřenová Vendy Kroměříž S ano
1884 Eva Fruhwirtova Fru Rouchovany 104 P ano
2333 Lena Veselková Lendulka Brno S ano
1926 Tomáš Aliger Brno S ano
1740 Michaela Sloupová Puli Javorník S ano
1523 Lenka Navrátilová Lenka Moravská Třebová S ano
1425 Petra Vrbacká Peťa Brankovice S ano
1954 Jana Štěpánková Březnice S ano
1976 Karel Müller Carlito Okříšky P ano
1982 Karel Telecký Karel Morašice S ano
1489 Erika Tajmrová Erďa 0skava S ne
1959 Aleš Kotyza Alda Bučovice S ano
2162 Veronika Zábršová Verda Třebíč P ano
2061 Jakub Linhart jogi Boskovice S ano
2087 Eliška Režná Kelda Vyškov S ano
2154 Jaroslav Hutař Rája Třebíč P ano
2054 Hana Havelková Soptík Praha S ano
2122 Michal Schorm Veverčák Brno P ano
2073 Kamil Peštál Třešť P ano
2285 Lukáš Janeček Hradec Králové S ano
2231 Marek Herman ??? L ano
1560 Helena Bradáčová Helča Rousínov S ano
2317 Natálie Widholmová Natka Mikulov S ano
2272 Kateřina Švandová Kača Bělkovice-Lašťany S ne
2248 Lukáš Nesnídal Lukáš Praha S ano
2330 Hana Nováková Hanka Kroměříž S ano
1521 Soňa Hradecká Žabka Sokolov S ne
1909 Libuše Turjanicová Líba Neurazy S ne
728 Hana Šulcová Hanina Kovčín S ano
2022 Klára Plešingrová Vílanec P ano
1522 Jiří Navrátil Jirka Moravská Třebová S ano
1772 Gabriela Kubíčková Gabča Ostrava-Poruba S ano
1948 Kamila Sýkorová Borůvka Lomnice S ano
875 Lucie Hrubá Lucysha Vyškov L ano
1987 Kristýna Maryšková Jihlava P ano
1958 Lenka Dolejší Leňa Bučovice S ano
1932 Klára Polívková Myšítek Praha S ne
2035 Radmila Puková Rady Brno S ano
1984 Michal Vočka Vočis Uničov S ne
1950 František Klouda Heraltice S ne
2080 Pavel Heřman Třebíč L ano
2060 Hana Linhartová Hanča Boskovice S ano
2050 Michaela Matyóová Myška Sokolov S ne
2171 Lea Bartoňová Lea Štěpánovice S ano
1494 Lenka Pecová Pecka 7 DNÍ Mikulov Novosedly S ano
778 Jiřina Falková Jiřka 7 DNÍ Mikulov Březí S ano
841 Michal Žovinec Entis 7 DNÍ Mikulov Mikulov S ano
783 Šárka Šubová 7 DNÍ Mikulov Mikulov S ano
1001 Alexandra Gattinger Alex 7 DNÍ Mikulov S ano
1173 Karolína Cvejnová Lemmík A-TOM TOM Lvíčci Hradec Králové S ano
2221 Milan Široký Kerek A-TOM Kňouři Brno S ano
2348 Ladislav Peška Rákosníček A-TOM 2713 Roháči Kladno Slaný S ano
853 Michal Janoušek Turbomyšák A-TOM TOM 19199 FANTAN Dobříš P ano
2000 Mario Tarkota Mário A-TOM Třicítka a Dívčí Dvojka Ostrava-Poruba S ano
1373 Jitka Janoušková A-TOM Dobříš S ne
1612 Barbora Kuřavová Bára A-TOM TOM Třicítka a Dívčí Dvojka Ostrava 8 L ano
2147 Jaroslav Jindra Jarda AISIS Kladno L ano
2309 Filip Řehák Filip Albi Praha S ano
2293 Michal Šmíd Albi Česká republika a.s. Červený Kostelec S ano
2294 David Rozsíval Albi Česká republika, a.s. Dvůr Králové nad Labem S ano
1258 Ondřej Vrbovský Vrbajz Altus o.s. Chrudim Smrkový Týnec S ano
2298 Eva Zelinková Ewík Asociace TOM Slunicko 19211 Šitbořice S ano
2297 Jan Novotný Asociace TOM Sluníčko 19211 Šitbořice S ano
2279 Lucie Veinerová Lucka Asociace TOM TOM 2713 Roháči Kladno Kladno S ano
2320 Tomáš Zerhau Zerho Asociace tom sluníčko 19211 Ořechov u Brna S ne
2327 Radka Červinková Nara Asociace TOM KŇOUŘI Brno S ano
2337 Michal Rolinc Asociace TOM Pawnee Bystřice pod Hostýnem S ano
2315 Klára Zavřelová Klárka Asociace TOM Kňouři 0439 Brno S ano
1087 Jiří Pudich Frenky Asociace TOM TOM 4312 Třicítka a Dívčí Dvojka Ostrava-Poruba S ano
1747 Lucie Malečková Weasy Asociace TOM TOM 2713 Roháči Kladno Žilina S ano
1920 František Serbus Frodo Asociace TOM Kasiopea Brno 2014 S ano
1438 Jan Krýsa Kečup Asociace TOM TOM Žďorbi Ostrava Havířov-Bludovice L ano
1965 Petr Konvička Ticket Asociace TOM Třicítka a Dívčí Dvojka Ostrava Dubina S ano
1999 Renáta Filáková Renča Asociace TOM Třicítka a Dívčí dvojka Ostrava S ano
2129 Šárka Vokounová Šárka Asocice TOM Turisťák Rosice Rosice S ne
1342 Jiří Hovorka Brontík ATOM 19199 FANTAN Dobříš L ano
963 Pavel Hofrichter Bobr Borovice.cz, Pionýr, Česká asociace wellness Praha 10 VIP ano
1763 Adam Bufka Buf BOTA Sloup S ano
1762 Nikola Gregorová Nikča BOTA Šošůvka S ano
1759 Petr Sehnal Petr BOTA Šošůvka L ano
1760 Luděk Sehnal Luďa BOTA Šošůvka S ne
2107 Peter Appel Melmen BOTA Tureň S ano
1768 Radek Štěpaník BOTA Blansko S ano
1765 Tomáš Podrabský Tom BOTA Blansko S ano
1764 Petra Kovaříková Peťka BOTA Vavřinec S ano
2106 Tereza Navrátilová Taterka BOTA Rájec-Jestřebí S ano
937 Luděk Sehnal BOTA Blansko Sloup S ano
2173 Václav Kubát Buntaranta Ostrava 1 S ano
1916 jiří garnol buntaranta o.s. havirov S ano
2184 Klára Dudková CAKMK Jince P ano
2335 Jakub Vodolán Kubika CAKMK Bolina P ano
2175 Tomáš Popule Popi CAKMK Příbram 7 P ano
2178 Petr Lexa Lexík CAKMK Bohutín P ano
1481 Šimon Heller Cestovatel Šimon Heller České Budějovice L ano
1558 Petr Novotný CEV Dúbrava/ Brontosaurus Ayhuazca Hodonín S ano
2262 Zbyněk Štajer Killien Court of Moravia Rožnov pod Radhoštěm L ano
796 Petr Pouchlý Jezevec Court of Moravia, o.s. Bílovice nad Svitavou L ano
2045 Michal Krmášek Puker CSVČ Havířov Havířov S ano
2015 Martina Lapáčková Doxxy CSVČ sv. Jana Boska Havířov-Šumbark S ano
2013 Pavel Toman CSVČ sv. Jana Boska Havířov Maják Havířov S ano
1647 Ondřej Buchta Ondra CSVČ sv. Jana Boska v Havířově Klub Maják Ostrava Bartovice S ano
1907 Tereza Somrová Terka CTU TO Grimovy Doly Praha 6 S ne
2177 Jan Černohous ČAKMK Příbram P ano
2176 Michal Přibyl Příba ČAKMK Příbram P ano
2296 Jakub Sejkora ČAKMK Jihlava P ano
2312 Filip Hanzlík Dragon ČAKMK, o.s. Světlá nad Sázavou P ano
2271 Markéta Hejátková Markéta ČČK Třebíč P ano
2270 Martin Hejátko Martin ČČK Třebíč P ano
1939 Pavel Kostka Pavel ČČK Třebíč Třebíč P ano
2183 Ondřej Šejtka Česká rada dětí a mládeže Praha 1 S ne
2182 Aleš Sedláček Česká rada dětí a mládeže Praha 1 S ne
2284 Jaroslav Urban Poutník Československý Zálesák I. středisko Nová Paka Lázně Bělohrad S ano
2308 Miroslav Vojík Myšák Československý zálesák I. středisko Nová Paka Bělá u Pecky S ano
2287 Lucie Trybenekrová Šmudla Československý Zálesák - svaz pro pobyt v přírodě Pecka S ne
2288 Nikol Hlávková Wačice Československý zálesák svaz prp pobyt v přírodě 1. Středisko zálesáka Nová Paka Nová Paka S ano
2307 Aisha Honzlová Český svaz chovatelů ZO Varnsdorf Praha S ano
1716 Eliška Jurová Ell Český svaz chovatelů ZO Varnsdorf Mnichovo Hradiště S ano
1475 Elena Yurova Lenočka Český svaz chovatelů ZO se sídlem v Mikulášovicích Mikulášovice L ano
1590 Michal Záruba Máchal Český svaz chovatelů ZO Varnsdorf Praha 5 - Stodůlky S ano
1396 Monika Chromečková Český svaz chovatelů ZO Varnsdorf Brno S ano
763 Vlastimil Jura st. Vlastík Český svaz chovatelů ZO se sídlem v Mikulášovicích Mikulášovice L ano
1691 Vlastimil Jura Kočičák Český svaz chovatelů ZO chovatelů koček Praha 8 Praha 5 L ano
2019 Pavel Havlíček Pája ČSCH ZO Varnsdorf Uničov S ano
2286 František Malý Malíček ČSZ svaz pro pobyt v přírodě Vlčí Stopa Vidochov S ano
2289 Filip Malý Řízek ČSZ svaz pro pobyt v přírodě vlčí stopa Vidochov S ano
1686 Soňa Solarová ČTU TK Zlaťáci Zaječov Zaječov S ano
1663 Michal Hlavačka ČTU Athelas Frýdlant nad Ostravicí S ano
1465 Jana Jirková Janča ČTU Přepychy L ano
1482 Barbora Kuklová Všezny ČTU T.K. Čtyřlístek Dubné S ano
806 Tereza Štajnerová Hafka ČTU TPO Čtyřlístek Trhové Sviny S ne
5 Tomáš Lešingr Strejda Vláček ČTU T.O.Kamarádi Šumperk VIP ano
1831 Milan Boudek ČTU T.K.Brďo Týniště nad Orlicí S ne
752 Klára Vlášková Klárík ČTU T.K.Cassiopeia, České Budějovice Hradec Králové S ano
1495 Pavel Bouda Pája ČTU T.K.Cassiopeia České Budějovice S ano
1048 Marie Grimová Máša ČTU Letohrad S ano
779 Lucka Dostálová Lucy ČTU - Placatý kámen, Havířov Dráčata Ostrava S ne
784 Jan Šotola Šotek ČTU - Placatý kámen, Havířov Opava L ano
2331 Sára Kujelová Sari ČTU - Placatý kámen, Havířov Dráčata Rychvald S ano
1549 Tomáš Hotový Rimmer ČTU - Placatý kámen, Havířov Athelas Horní Bludovice S ne
1119 Martin Blažík Marbl ČTU - Placatý kámen, Havířov Athelas Havířov S ano
2326 Kristian Polichronov Kikiš ČTU - Placatý kámen, Havířov Dráčata Ostrava S ano
773 David Truhlík Dave ČTU - Placatý kámen, Havířov Dráčata Ostrava - Michálkovice S ne
1529 Eliška Garnolová ČTU - Placatý kámen, Havířov Havířov - Dolní Datyně S ano
2304 Marek Rozsypal ČTU Placatý kámen Ostrava S ano
2259 Martina Kučerová ČTU Placatý kámen Havířov S ne
2280 Pavlína Smigová Pavluša ČTU Placatý kámen Havířov Orlova-poruba S ano
2283 Luboš Novák Lorek ČTU Placatý kámen Havířov Bohumín 3 S ano
2282 Miroslav Keleš ČTU Placatý kámen Havířov ČTU Placatý kámen Havířov Ostrava S ano
2281 miroslav keleš ČTU Placatý kámen Havířov Zručná 934/8b, 735 64 Havířov ostrava S ne
2009 Pavlína Solarová Pája ČTU Zlaťáci Zaječov zaječov L ano
1893 Blanka Macháčková Bagheera ČTU, DDM, DD, A TOM Velké Lucko Chomutov L ano
2132 Kateřina Müllerová Kačí DDM tělovýchova Karlovy Vary S ano
2131 Dana Babincová Bába DDM technika Karlovy Vary S ano
2134 Hana Holíková Hanka DDM tábory Karlovy Vary S ano
2133 Petr Polívka Béďa DDM přírodověda Karlovy Vary S ano
1270 Jana Havlová Janina DDM Č.Budějovice Žraloci Ledenice Ledenice S ano
1972 Klára Kovaříková Kowa DDM Hrádek Třebíč P ano
1621 Alena Zicháčková Alča DDM Kojetín Kojetín S ne
1633 Lucie Bartošková DDM Kojetín Kojetín S ne
1497 Jana Chadimová Jana DDM Mor.Třebová DDM Mor.Třebová S ano
2044 Monika Chadimová Monča DDM Moravská Třebová Moravská Třebová S ano
2344 Milan Houžva Kukulín DDM Sluníčko Otrokovice Zlín S ano
1993 Samuel Sichrovský Sam DDM Sova Cheb Kroužek sportovního lezení "Dober!" Cheb S ano
1962 Tereza Sichrovská Terka DDM Sova Cheb Kroužek sportovního lezení "Dober!" Cheb S ano
1786 Markéta Leifrová Markéta DDM Tišnov Lomnička S ano
1942 Dáša Lazarová Dáša DDM Tišnov Předklášteří S ano
2190 Radka Hejmalová DDM Tišnov Tišnov S ano
1973 Martina Mrkvičková Martina DDM Tišnov Kladno S ano
1784 Monika Chlupová Monika DDM Tišnov Tišnov S ne
1975 Veronika Patzelová Packa DDM Tišnov Tišnov S ano
1979 Monika Chlupová DDM Tišnov Tišnov S ano
1408 Kamil Svoboda Bohouš DDM Třebíč Tuláci Stařeč P ano
1886 Lenka Václavková DDM Třebíč Rokytnice nad Rokytnou L ano
1881 Miloš Fiala DDM Třebíč Třebíč S ne
1703 Jana Svobodová Šikulka DDM Třebíč Delfíni Stařeč P ano
1588 Romana Svobodová DDM Třebíč Tuláci Stařeč P ano
1894 Jana Švihálková DDM Třebíč Hvězdárna Třebíč Třebíč L ano
1389 Kateřina Jenčíková Kačka DDM Týniště n. Orl. Týniště nad Orlicí S ano
707 Eva Jenčíková Jana DDM Týniště n.O. Týniště nad Orlicí L ano
1394 Zita Forejtková Zituš DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ano
1392 Monika Vodová Moni DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ano
708 Jana Bahníková Eva DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí L ano
1883 Anna Jenčíková Anča DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ano
1951 Veronika Pokorná DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ano
1882 Kateřina Jiroutová Kahu DDM Týniště nad Orlicí Týniště nad Orlicí S ano
1510 Věra Machačová Věrča DDM Vila Tereza, Uničov Uničov S ano
1511 Alena Buřvalová Alča DDM Vila Tereza, Uničov Uničov S ano
1512 Stanislava Urbášková DDM Vila Tereza, Uničov Uničov S ano
1927 Pavla Adamusová Pája DDM Vratimov Řepiště S ano
1929 Roman Tomica Romík DDM Vratimov Řepiště S ano
1541 Petra Adamusová Ségra DDM Vratimov Řepiště S ano
1455 Petra Daňková Petík DDM Vyškov Ruprechtov S ano
1458 Ludmila Nováková Lída DDM Vyškov Vyškov S ano
2057 Hana Josková Hanes DDM Vyškov The Crash Vyškov L ano
1459 Blanka Formánková DDM Vyškov Vyškov S ano
1461 Veronika Osičková Berča DDM Vyškov Vyškov S ano
1460 Jarmila Režná DDM Vyškov Vyškov S ano
1684 Miroslav Macháček Mirek DDM, DD, ATOM Laso Chomutov S ano
701 JOSEF SOLÁR Peepee DÉČKO - DDM RYCHNOV NAD KNĚŽNOU TK SOLLANC RYCHNOV NAD KNĚŽNOU S ano
1585 Gabriela Podolská Gabi Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou S ne
1586 Martina Janková Marťa Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou S ne
1638 Zdeňka Mňuková Potápka Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou Rychnov nad Kněžnou S ne
1811 Karel Fikejz Fiki Déčko - Dům dětí a mládeže Rychnov nad Kněžnou Lidé stromu Vamberk S ne
1385 Miroslava Gujdanová Mirka Detská organizácia Frigo Košice S ano
1379 Adriána Valkovská Aďka Detská organizácia Frigo Košice S ano
1225 Diana Dombrovská Diuš Detská organizácia FRIGO Košice Košice S ano
758 Zuzana Búciová Zuzka Detská organizácia Yeti Bratislava S ano
1919 Alena Orošová Ali Detská organizácia Yeti Ivanka pri Dunaji S ne
759 Jozef Kirchmayer Dodo Detská organizácia Yeti Bratislava S ano
1645 Michal Janák Detská organizácia Yeti Bratislava S ano
923 Miloš Kirchmayer Detská organizácia Yeti Bratislava S ano
1659 Andrea Šándorová Aďka Detská organizácia YETI Viničné S ano
2056 Daniela Kardošincová Danka DO Frigo Košice S ne
1963 Ingrid Begalová Inga DO Frigo Košice S ano
2055 Viktor Valkovský Viki DO Frigo Košice Košice S ano
1643 Nikolas Kovalčík Niko Do Frigo Košice Košice S ano
1644 Marek Pravda Marek Do Frigo Košice Košice S ano
1642 Michal Varnavčin Mižu Do Frigo Košice Košice S ano
1608 Anna Palowská Anička Don Bosko Havířov Havířov S ano
1646 Jan Jargus Bobr DON BOSKO HAVÍŘOV pobočka Maják Havířov - Šumbark S ano
1516 Kateřina Zákravská Kačka Duha Modrá Střelka Velká Jesenice S ne
1905 Petr Vaníček Matěj-RaDaR Duha Kapka Sokolov L ano
2328 Vít Macháček Aslanex Duha Letka Praha S ne
1895 Petr Šimáček Myšák Duha Kapka Sokolov S ne
1447 Hana Kundrátová Hak Duha TULÁCI Olomouc L ano
2300 Julie Schmidtová Duha Letka Praha 9 S ano
719 Petr Doseděl Hryzal Duha Duha Křišťál Lutín Olomouc S ne
1440 Lucie Pacnerová Luciper Duha Tuláci Olomouc Olomouc L ano
1705 Petr Dobeš Doby Duha Tuláci Olomouc S ano
1110 Jarka Schmidtová Syslice Duha Letka Praha 9 S ano
2027 Radek Hrachovec Duha Velká Medvědice Olomouc S ano
992 Iva Joudalová Medy Duha Modrá Střelka Náchod S ano
2095 Tereza Tylerová Terka Duha Modrá Střelka Náchod S ano
2350 Simona Turková Simča Duha Kapka Sokolov S ano
1509 Anna Zákravská Any Duha Modrá Střelka Velká Jesenice L ano
909 Jan Krátký Plašan DUHA Klub Dlažka Praha 4 - Písnice S ne
1384 Kateřina Palová Katóba Duha Tuláci Olomouc L ano
2026 Štěpánka Štrajtová Duha Velká Medvědice Olomouc S ano
1426 Petra Novosadová Peťula Duha klub Dlažka Dlažka Přerov S ano
1961 Vladislav Sobol Flík Duha Zámeček Havířov VIP ano
1785 Nikola Šuhajdová Loupežník Dům dětí a mládeže Tišnov Tišnov S ano
1486 Roman CHELÍK Romča Dům dětí a mládeže Vyškov Vyškov S ano
2046 Jaroslava Kováčová Jarka Dům dětí a mládeže Vyškov DDM Vyškov Vyškov S ano
1485 Magda MUSILOVÁ Dům dětí a mládeže Vyškov Vyškov S ano
2075 Martin Čoupek Drak Dům rytířských ctností Brno L ano
2074 Robert Waschka Rob Dům rytířských ctností Brno L ano
2185 Markéta Hrušková Stouny Dům rytířských ctností Libčany L ano
722 Michaela Jebavá Míša Funny Vrchlabí S ano
2263 Honza Půlpán Funny Vrchlabí S ano
1871 Vít Oplatek Vítek Halahoj Třebíč P ano
2039 Bronislav Sobotka Broňa Halahoj Koněšín L ano
2004 Jana Mafkova Bedinka Halahoj Třebíč S ne
2018 Lenka Kracíková Halahoj Třebíč Třebíč P ano
1938 Barbora Dvořáková Barča Halahoj Třebíč P ano
2008 Zuzana Palátová Zuzka Halahoj Hrotovice P ano
1931 Lenka Schormová Čmelda Halahoj Brno 2014 P ano
2124 Kristýna Kafuňková Týna Halahoj Třebíč P ano
2071 Lada Hoffmannová Halahoj Stařeč P ano
2126 Šimon Benda Šimon :) Halahoj Třebíč P ano
2068 Vojtěch Palát Vojta Halahoj Hrotovice P ano
2193 Marie Paločková Maruška Halahoj Třebíč P ano
2324 Stanislav Dadák Standa Halahoj Znojmo P ano
1874 Zdeněk Žanda Halahoj Třebíč P ano
2017 Adéla Kracíková Aduš Halahoj Třebíč P ano
1956 Karel Čapka Kája Halahoj Třebíč P ano
2007 Hanka Milostná Hanka Halahoj Mastník P ano
2024 Eva Rodková Evína Halahoj Lipník P ano
2034 Bc. Vendula Kratochvílová Vendy Halahoj Ivančice P ano
2011 Petra Bobková Petra Halahoj Třebíč P ano
2038 Anna Váňová Halahoj Třebíč P ano
2119 Sandra Staňková Sany Halahoj Třebíč P ano
2048 Jan Nejedlý Honza Halahoj Hrotovice P ano
2067 Andrea Bartejsová Halahoj Stařeč P ano
2078 Ondřej Herzán Ondera Halahoj Brno P ano
2088 Berenika Lukášková Bibi Halahoj Třebíč P ano
2023 Iveta Klubalová Ivča Halahoj Brno P ano
1990 Jiří Štolz Medvěd halahoj Okříšky P ano
2016 Pavlína Svobodová Halahoj Třebíč P ano
2070 Anna Paločková Halahoj Třebíč P ano
2157 Tomáš Protivínský Špunt Halahoj Třebíč L ano
2077 Petr Slavík Dvojka Halahoj Třebíč P ano
2102 Anežka Jirků Halahoj Třebíč P ano
2140 Hana Štolzová Hanča Halahoj Okříšky P ano
1872 Hana Palátová Hanka Halahoj Hrotovice P ano
2010 Jana Trojanová Janča Halahoj Třebíč P ano
2014 Lucie Bublanová Halahoj Třebíč P ano
2127 Jan Chloupek Chlup Halahoj Třebíč P ano
2069 Eliška Saitlová Eli Halahoj Slavičky P ano
2125 Táňa Fraňková Halahoj Třebíč P ano
2076 Michal Zábrš myc-hal Halahoj Třebíč P ano
2142 Nela Peštálová Neli Halahoj Třebíč P ano
2153 Kristýna Havlenová Mackenzie Halahoj jaroměřice nad Rokytnou P ano
2063 Andrea Hudáčová Huda Halahoj Jaroměřice nad Rokytnou P ano
2130 Hana Lhotská Hanka Halahoj Vladislav P ano
2072 Kateřina Šindelářová Halahoj Třebíč P ano
1877 Aleš Gothard Harry Halahoj, skaut 7. smečka, Srdíčko Třebíč P ano
1116 Tereza Holanová Dráček Haul Praha 5 S ano
1124 Zuzka Synková Uanka HAUL Praha S ano
2032 Ctibor Brančík Hnutí Brontosaurus BRĎO Vlkani Moravská Nová Ves S ano
2092 Ladislav Dufek Nelson Hnutí Brontosaurus 1.Brďo Tišnov-Gingo Tišnov S ano
1487 Ingrid Čejková Inka Hnutí Brontosaurus BRĎO Vlkani Mikulčice Mikulčice L ano
2091 Alena Bulvová Jiskra Hnutí Brontosaurus 1.Brďo Tišnov-Gingo Křižanov S ano
1577 Klára Vrtělová Amazonka Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. BRĎO Tišnov Gingo Tišnov S ano
1578 Markéta Bulvová Hvězdička Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. BRĎO Tišnov Gingo Vratislávka S ne
1911 Nikola Černíková Nikaaa Hnutí Brontosaurus Frýdlant nad Ostravicí L ano
2002 Jana Uhlířová Hnutí Brontosaurus Campanula Barbata Praha 2 S ne
2090 Anežka Žádníková Áža Hnutí Brontosaurus 1.Brďo Tišnov-Gingo Tišnov S ano
2094 Markéta Bulvová Hvězdička Hnutí Brontosaurus 1.Brďo Tišnov - Gingo Křižanov S ano
697 Libor Baláček Jouda Hnutí Brontosaurus klub Remízek Broumov S ano
2040 Martin Kadala Kaďa Hnutí Brontosaurus Lužice S ne
892 Monika Kutišová Kuklička Hnutí Brontosaurus Zeměchvály Dolní Beřkovice S ano
2093 Barbora Dvořáková Keška Hnutí Brontosaurus 1.Brďo Tišnov-Gingo p. Předklášteří S ano
1574 Šárka Ondráčková Alfík Hnutí Brontosaurus ZČHB 1. BRĎO Tišnov Gingo Tišnov S ano
1539 Václav Plundrák Vočko Hnutí Brontosaurus - Brďo Čejkovice Prvoci Čejkovice S ne
2059 Martin Kříž Marťas Chaloupky o.p.s. Okříšky L ano
2341 Lukáš Měchura Lukáš JAKIN Otrokovice S ano
2340 Pavla Měchurová Pavla JAKIN Otrokovice S ano
2339 Jiří Jakeš Jirka JAKIN Napajedla S ano
2160 Petr Vlach Petík Javořice - Klub přátel E.T. Setona Oddíl Vlčata Jihlava S ano
2137 Jáchym Novák Otrok Javořice - Klub přátel E.T.Setona Oddíl Vlčata Jihlava S ano
2194 Renata Kremláčková Réňa Javořice - Klub přátel E.T.Setona Vlčata Jihlava S ano
2136 Adam Novák Mauglí Javořice - Klub přátel E.T.Setona Oddíl Vlčata Jihlava S ano
2028 Martin Paclík COODY JEJDA... Orion Jihlava VIP ano
2149 Kateřina Ryšková Sváča Junák 83. oddíl Amazonky Praha 9 S ano
1409 Eliška Hermannová Rusalka Junák 65. oddíl Amazonky Praha 9 - Kyje S ano
780 Jiří Jadrný Pedro Junák 1. RS Přelouč Pardubice S ne
2064 Milan Liška Liman Junák Limba Plzeň Plzeň S ano
2100 Markéta Brestovská Punťa Junák orka Luka and Jihlavou S ne
2108 Ivan Dumek Junák Liberec 14 S ne
2199 Václav Marcel Vašek Junák Lípa Prapořiště Kdyně S ano
1126 Jana Lišková Jana Junák Limba Plzeň Plzeň S ano
1867 Markéta Přehnalová Gill Junák 46, 16 Brno S ne
2037 Pavla Šlimarová Pája Junák Brno S ano
2314 Anna Daňková Rapša Junák 97. oddíl Paráda a Vlčáci Kralupy nad Vltavou S ne
2188 Alena Fenclová Aluš Junák Středisko Lípa Prapořiště Domažlice S ano
1711 Jana Mafková Béďinka Junák Zvonečci, Srdíčko Brno P ano
2109 Barbora Dumková Slavíková Junák Liberec 14 S ne
1690 Michal Vašek Sirka Junák - svaz skautů a skautek ČR Pěšáci, středisko Evžena Cedivody Karviná Karviná - Mizerov S ne
944 Michal Medek Junák - svaz skautů a skautek ČR, Středisko ekologické výchovy Kaprálův mlýn Junák, Kaprálův mlýn Ochoz u Brna L ano
2301 Veronika Valová Mata Hary Junák svaz skautů Mikulov Vlaštovky Mikulov S ano
2041 Veronika Volkova Viky Junák-svaz skautů a skautek ČR, Středisko ekologické výchovy Kaprálův mlýn provozní, lektor Brno S ano
1918 Alena Marcelová Alča JUNÁK, svaz skautů askautek ČR Lípa Prapořiště Kdyně L ano
1597 Zuzana Marečková Zuzka JUNIOR-DDM Bílovice nad Svitavou S ano
2120 Viktor Obr Viktor JUNIOR-DDM, Brno Dornych Brno S ano
2118 Veronika Jaborková Veronika Junior-DDM, Brno Dornych Skalica S ano
800 Václav Janda Vašek JUNIOR-DDM, Brno Letovice S ano
2116 Klára Kleinerová Klára JUNIOR-DDM, Brno Dornych Česká Lípa S ano
2121 Klára Koukalová Kleo JUNIOR-DDM, Brno Dornych Brno S ano
1544 Miroslava Kadlečková Mirka JUNIOR-DDM,Brno Brno S ano
1546 Kateřina Kadlečková Katka JUNIOR-DDM,Brno Brno S ano
846 Radka Pešlová Lobi Kalis s.r.o. Brno 2014 L ano
1923 Vladimír Chudoba Vlado KDN Námestovo S ano
1922 Jozef Melicher Klub Detskej Nádeje Potvorice S ano
1928 Andrea Pločeková Aďa Klub detskej nádeje Piešťany S ano
1249 Lýdia Šmalová Lydka Klub Detskej Nádeje Bratislava Ješkova Ves, Slovensko S ano
1904 Jana Haládiková Janka Klub Detskej Nádeje sekcia pre kardio deti Bratislava L ano
943 Mária Horníková Majka Klub Detskej Nádeje Bratislava L ano
2249 Lucia Simurkova Lucia Klub Detskej Nadeje Trencin S ano
772 Eliška Fanfrdlová Keli Klub Hrádek Brno P ano
993 Jan Zima zimi Klub Hrádek Třebíč P ano
1981 Markéta Krejčová Marký Klub Hrádek Příseka P ano
1994 Filip Rosenkranc Filip Klub Hrádek Třebíč P ano
1971 Anna Kravarová Ani Klub Hrádek Čáslavice P ano
1653 Jakub Norbert Kubajz Klub Hrádek Dačice P ano
695 Tomáš Kašparides Dědek Klub Hrádek Třebíč P ano
1876 Roman Javorek Rosťa Klub Hrádek Čáslavice P ano
1604 Kateřina Maryšková Káťa Klub Hrádek Brno P ano
2169 Nikola Sochová Nikča Klub Kamarád Kopřivnice S ano
1416 Ivana Kožíšková KOKOS o.s. Praha S ano
1418 František Vodrážka KOKOS o.s. Praha 8 S ano
1417 Lucie Vodrážková KOKOS o.s. Praha 8 S ano
803 Jakub Kotrla Zelí Kondor Vpřed Praha 4 S ano
1399 Lukáš Janásek Pomeranč Kondor Vpřed Prague S ano
864 Martin Reich Stařec Kondor Vpřed Praha S ano
1697 Eva Křenková Evča KONDOR Modřanská trojka Praha 12 L ano
804 Eliška Janásková Eli Kondor Vpřed Praha 8 S ano
1100 Alena Koubová Ája Kondor Draco Praha S ano
1468 Jan Horák Jenda Kondor Vpřed Praha 7 S ano
1046 Kateřina Röschová KT Kondor Draco Kladno S ano
2112 Anna Křenková Mañana LDT Jankov u Votic Praha 4 S ano
2111 Petr Volevecký Volísek LDT Jankov u Votic Praha S ano
1935 Jan Záhora Kája Lipka Lipová Brno S ano
1910 Petr Štolba LT Fénix - Vranovice Komárov S ano
1901 Martin Korf Bormy LT Fénix Vranovice Plzeň S ano
818 Milan Appel Mikin Lužánky Brno 2014 VIP ano
1658 Dagmar Kašíková Dáša M2M, o. s. Napajedla Napajedla S ano
1531 Eva Táborová Efka M2M, o. s. Napajedla S ano
1863 Jan Šafra Honzík MINDOK Chomutov S ano
1860 Bohumil Kebza Bobo MINDOK Praha S ano
2346 Pavel Kolářský Kolaps Mindok Sobkovice S ano
2319 Lucie Hálová Lucka Mindok Praha 9 S ano
2347 Nela Greisslerová Mindok Horní Moštěnice S ano
1862 Michal Bukovský Lišák MINDOK s.r.o. moderní společenské hry Praha S ano
941 Jan Fenyko Fenďa Modré lvíče Praha 13 - Stodůlky S ano
1634 Markéta Havelková Mája Modřanská trojka Praha 4 L ano
2003 Karolína Bednaříková Kája Modřanská trojka Praha S ano
1138 Lucie Kotlínová Modřanská trojka Modřanská trojka Praha S ano
1998 Zuzana Vandasová Zuzka Modřanská trojka Praha S ano
1158 Alena Nekvapilová Kalmiel Moravian LARP, o.s. Brno S ano
1150 Michal Truhlář Mealtiner Moravian LARP, o.s. Brno L ano
2012 Jan Kačer Kačer Mravenec Brno S ano
2053 Iva Kucharzová Iva MŠ Odry Odry S ano
1890 Kateřina Kessnerová Katka NAŠA DĚDINA o. s., Štěpánovice Předklášteří S ano
2115 Pavel Brabenec NIDM Projekt K2 - kvalita a konkurenceschopnost v neformálním vzdělávání Praha 4 L ano
1897 Pavel Trantina Goblin NIDM Praha 8 L ano
2113 Adam Spálenský Adam NIDM projekt K2 Praha 1 L ano
1892 Svatava Šimkova Sluníčko NIDM, Junák středisko Šíp Loštice Loštice L ano
1891 Jiří Zajíc Edy NIDM, Junák Junák, středisko Blaník - Praha 4 Praha L ano
2062 josef havlík PePe o o kovo liberec S ano
2089 Denisa Albaniová o o kovo Jablonec nad Nisou S ano
1641 Monika Robotková Monča o. s. KADET Velké Meziříčí P ano
1029 Pavel Ratkovský Dr.Sňák O. s. KADET CVČ Hrubínka Třebíč P ano
925 Tadeáš Mahel Táda O. S. Kadet Třebíč P ano
942 Vojtěch Tekal Packa O.s. Kadet Třebíč P ano
2244 Marjana Brativnyk dafni o.s. Romodrom Prostějov Blatnice pod Sv. Ant S ano
2303 Pavla Vrbická Pája Občanské sdružení Altus Chrudim S ano
2322 Michal Zelenka Kačabák Občanské sdružení Altus Chrudim S ano
2302 Denisa Kulháňová Denča Občanské sdružení Altus Chrudim S ano
2321 Klára Javůrková Občanské sdružení Altus Chrudim S ano
727 Matěj Zelinka Worky Občanské sdružení Altus Chrudim S ano
2295 Kateřina Zelenková Kačaba Občanské sdružení Altus Chrudim S ano
1169 Roman Málek Občanské sdružení Altus Občanské sdružení Altus Chrudim L ano
1997 Evelína Koptišová Eve Občanské sdružení Gaudolino Praha 4 S ano
1471 Jan Siegel Hadži Občanské sdružení Gaudolino Bohuňovice L ano
1483 Jiří Vykydal Vykouš Občanské sdružení Gaudolino Libina S ano
766 Jaroslava Hejníčková Občanské sdružení Gaudolino Uničov Uničov S ano
1473 Marcela Macková Míca Občanské sdružení Gaudolino Šternberk S ano
1508 Veronika Sochorová Verča Občanské sdružení Gaudolino Olomouc S ano
946 Zdeněk Šenk Šnek Občanské sdružení Gaudolino Šumvald S ano
1183 Petr Hejníček Hejňa Občanské sdružení Gaudolino Uničov S ano
858 Ondřej Pohajda Ondra Občanské sdružení Gaudolino Uničov L ano
787 Jiří Vychodil George Občanské sdružení Gaudolino Uničov Bohuňovice L ano
1503 Iva Benešová Ivča Občanské sdružení Gaudolino Praha S ano
1448 Markéta Müllerová Markét Občanské sdružení Gaudolino Nová Hradečná S ano
1484 Kristýna Stránská Kikina Občanské sdružení Gaudolino Uničov S ano
2105 Ilona Uličná Ilča Občanské sdružení Gaudolino Litovel S ano
2066 Martina Ciprová Marťa Občanské sdružení Gaudolino Praha S ano
1445 Martin Špitt Mates Občanské sdružení Gaudolino Občanské sdružení Gaudolino Uničov S ano
1995 Jiřina Šenková Inka Občanské sdružení Gaudolino Šumvald S ano
1463 Petra Vočková Peťa Občanské sdružení Gaudolino Praha 4 S ano
1930 Lucie Mazuchová Prcek Občanské sdružení JO Pardubice S ne
805 Lucie Janderová Luisa občanské sdružení JO Česká Třebová S ne
820 Pavlína Mazuchová Pája Občanské sdružení JO Pardubice S ne
1978 Andrea Matějková Ája Občanské sdružení KADET Horní Cerekev P ano
1875 Tomáš Veselý Dědek Občanské sdružení KADET CVČ Hrubínka Třebíč P ano
6 Jan Burda Tatanka Občanské sdružení KADET Třebíč P ano
2031 Lukáš Krátký Buzola Občanské sdružení KOLT Dolní Beřkovice S ano
1286 Libuše Kremsová Líba OS Dveře Pacov Pacov L ano
1449 Pavla Rašková Pája OS Dveře Pacov Pacov L ano
2138 Vojtěch Jaroš Vojta OS JO Brno S ano
1980 Lenka Palánová Léňa OS Kadet Třebíč P ano
1008 Denisa Paulusová Déňa OS Vesmír Říčany S ano
2020 Denisa Paulusová Denča Os Vesmír Říčany S ne
2179 Jakub Rašovec OS Vesmír Janáčková 287, Říčany Mukařov S ano
840 Václav Skořepa Vašek OS Vesmír Říčany S ano
1921 Iva Nechutná Ivčána OS Vesmír Říčany Cvikov S ano
2058 Johana Stejskalová OS Vesmír Říčany Říčany S ano
997 Ivo Jauris Inža OS Vesmír Říčany Říčany L ano
1968 Gabriela Nechutná Gábi OS Vesmír Říčany Cvikov S ano
1407 Eliška Sommerová Eliška OS Vesmír Říčany Česká Lípa S ano
1077 Jakub Gregor Kuba OS Vesmír, Říčany Říčany Říčany S ano
2306 Richard Děda P.P.R Buntaranta o.s. Havířov Bystřice nad Pernštejnem S ano
2305 Jakub Rozkošný P.P.R. Buntaranta o.s. Havířov Bystřice nad Pernštejnem S ano
2329 Jakub Děda P.P.R.Buntaranta o.s. Bystřice nad Pernštejnem S ano
1413 Andrea Adamusová Andy Pathfinder 130, B.Z.Z.Z., Vlastějovice Ledeč nad Sázavou S ano
918 Vlastimil Šturc Vlasta Pathfinder 130, B.Z.Z.Z Vlastějovice S ano
1432 Radim Kárník Torack Pathfinder Ledeč nad Sázavou S ne
1530 Brigita Kárníková Kytka Pathfinder B.Z.Z.Z. Ledeč nad Sázavou S ne
916 Michaela Šturcová Míša Pathfinder oddíl B.Z.Z.Z Vlastějovice S ano
1431 Jaroslav Adamus Jerry Pathfinder B.Z.Z.Z. č. 130 Ledeč nad Sázavou S ano
921 Petr Janecek Péca Pathfinder 130, B.Z.Z.Z Vastějovice Vlastějovice S ano
1741 Petr Sokola Peťa Pathfinder oddíl B.Z.Z.Z Napajedla S ano
1016 František Hronek Koule Pathfinder Oddíl 127 Hlinsko L ano
917 Běla Šturcová Běla Pathfinder 130, B.Z.Z.Z Vlastějovice S ano
1433 Adam Vojtíšek Adam Pathfinder 130, B.Z.Z.Z Vastějovice Loket S ano
1372 Miloslav Sedláček Kobra PERAMOST o.s. Plzeň L ano
1371 Iveta Sedláčková Ivča PERAMOST o.s. Plzeň VIP ano
1814 Luděk Říha Pionýr 73.PS vodovod Praha S ano
1290 Miroslava Tintěrová Pionýr 73.PS Vodovod Praha 3 S ano
1924 Miroslav Tumpach Mira Pionýr Brno S ano
765 Vítězslav Ondráček Víťa Pionýr 10. PTO Severka Brno 2014 S ano
1589 Jitka Kulhánková Jíťa Pionýr 230. pionýrská skupina Záře Praha 8 S ano
1755 Vojtěch Mrkývka Gomi Pionýr Brno 2014 S ano
1947 Daniela Součková Danda Pionýr Žďár nad Sázavou P ano
1678 Markéta Součková Maky Pionýr 2.PTO Poutníci Brno S ne
990 Jana Turjanicová Janica Pionýr Babety, Nepomuk Nepomuk S ano
1591 Libuše Turjanicová Líba Pionýr Babeta Neurazy S ano
2025 Ondřej Piák Pionýr Jednadvacítka Brno S ano
1306 Jiří Balej Jirka Pionýr 2. PTO Poutníci Brno 2014 L ano
2021 Adam Buršík Mada Pionýr Jednadvacítka Jiřího Wolkera Veverské Knínice S ano
1719 Tereza Jungwirthová Terka Pionýr 48. PTO Stezka Praha S ano
2104 Roman Dufek Pionýr Popůvky S ano
2097 Lucie Bulantová Lucka Pionýr 10. PTO Severka Brno 2014 S ano
2332 Patrik Piák Pionýr Jednadvacítka Brno S ano
2269 Vašek Pátek Jasnosluncián Pionýr Krakeni Praha 10 S ano
1815 Karel Nahodil Charlie Pionýr Krakeni Praha S ano
2117 Dan Burian Danda Pionýr 34. PTO Tulák Praha S ano
1681 Monika Makešova Monča Pionýr 34. PTO Tulák Brno 2014 S ano
1869 Kateřina Součková PIMPA Pionýr Pionýrská skupina Údolí slunce, Hamry nad Sázavou Žďár nad Sázavou P ano
1601 Lenka Vencálková Venci Pionýr Pionýrská skupina Údolí slunce Hamry nad Sázavou Žďár nad Sázavou P ano
1527 Jana Mrkývková MRQA Pionýr 172. PTO Pegas Brno 2014 S ano
745 Jakub Horák Kubas Pionýr PS M. Sedláčkové Litomyšl Litomyšl S ano
1913 Gabriela Štefanová Gába Pionýr 172. PTO Pegas Brno 2014 S ne
1625 Radka Mikušková Sluníčko Pionýr 48.PTO Stezka Brno S ano
2123 Martin Šmid Mini Pionýr 34. PTO Tulák Brno S ano
2099 Anna Mazánková Annie Pionýr 2.PTO Poutníci Brno S ano
2172 Tomáš Horký sloup Pionýr 34. PTO Tulák Brno S ne
2096 Ivana Krumlová Vlk Pionýr 48. PTO Stezka Brno 2014 S ano
2103 Anna Dalecká Anča Pionýr 2.PTO Poutníci Brno S ano
1299 Tomáš Frána Gobra Pionýr PS Rozmarýn, Most Most S ano
1698 Michaela Bartesová Shami Pionýr 48. PTO Stezka Brno 2014 S ano
1835 Michaela Ruizlová Míša Pionýr 32. PTO Severka Brno 2014 S ano
1543 Petr Hloušek tukan Pionýr 34. PTO Tulák Brno 2014 S ano
1870 Stanislav Pikula Krysa Pionýr 48. PTO Stezka Brno 2014 S ano
2049 Martin Zapletal Chemik Pionýr 48.PTO Stezka Brno S ano
725 Petr Coufal Pítrs Pionýr PS M. Sedláčkové Litomyšl Morašice L ano
1970 Pavla Pokorná Paša Pionýr 66. PTO Brabrouci Modřice Modřice S ano
1996 Miroslava Lacinová Mirča Pionýr Pionýrská skupina Údolí slunce, Hamry nad Sázavou Velká Losenice P ano
1749 Martin Vašek Martin Pionýr 14. TSP Zeměpisná společnost Brno 2014 S ano
726 Petra Hanusová Peťuš Pionýr PS M. Sedláčkové Litomyšl České Heřmanice L ano
713 Eliška Masaříková Elis Pionýr 32. PTO Severka Brno S ano
2165 Martin Očenáš Otec Pionýr 63. PTO Phoenix Brno S ano
2191 Tereza Navrátilová Pionýr 32.PTO Severka Vranov u Brna S ano
2267 Tomáš Zavřel Pionýr Krakeni Praha 10 S ano
2275 Martin Pražák Praži Pionýr Podolí u Brna S ano
696 David Lorenz ELF Pionýr 48. PTO Stezka Brno 2014 L ano
1925 Zuzana Aligerová Zrzka Pionýr Brno S ano
723 Jan Coufal Jeník Pionýr PS M. Sedláčkové Litomyšl Morašice S ano
1129 Pavlína Gogolová Gogolka Pionýr PS Marie Sedláčkové Litomyšl Litomyšl S ne
1233 Jitka Milčáková Pionýr PS Údolí slunce Chotusice S ne
1718 Miroslav Jungwirth Ajnštajn Pionýr 230. pionýrská skupina Záře Praha S ano
1611 Klára Konečná Klárka Pionýr 2. PTO Poutníci Brno 2014 L ano
2098 Petra Bulantová Peťka Pionýr 10.PTO Severka Brno S ano
2268 Tomáš Bělohlavý Veverčák Pionýr , krakeni Praha 10 S ano
2086 Petra Ševčíková Čuňák Pionýr Jedovnice Žabky Vysočany S ano
2082 Lukáš Nečas Lukec Pionýr Jedovnice Žabky Jedovnice S ano
2085 Pavlína Héčová Spajdík Pionýr Jedovnice Žabky Jedovnice S ano
2084 Marcela Zouharová Mia Pionýr Jedovnice Žabky Ostrov u Macochy S ano
1547 Nikol Prausova Štěně Pionyr Jedovnice žabky Kotvrdovice S ano
2083 Eva Kovaříková Kofča Pionýr Jedovnice Žabky Jedovnice S ano
839 Simona Langerová Síma Pionýr, Modré lvíče 6. PTO Nibowaka Brno 2014 S ano
2081 Romana Hrivňáková Romča Pionýrská skupina Jedovnice Žabky Blansko S ano
2043 Ondřej Rosecký Orel Pionýrská skupina udolí slunce Žďár nad Sázavou P ano
2042 Barbora Švarcová Bejruna,Bárbra Pionýrská skupina Údolí slunce Hamry nad Sázavou Žďár nad Sázavou P ano
2029 Vojtěch Souček slouci Pionýrská skupina Údolí slunce, Hamry nad Sázavou Žďár nad Sázavou P ano
1889 Viera Kralikova Pyraňa Plusko Bratislava L ano
1675 Martin Mojzeš Hogno Plusko Bratislava L ano
1017 Ondřej Zacha Ondra Pohoda Brno Brno S ano
1888 Petr Ráček Lachty Portál s.r.o. Praha 12 S ano
2006 Dana Podzimková Jesky Portál, s.r.o. Praha 12 S ano
2299 Zdeněk Krčmář Taťka Posejdon o.s. Vodáci Bohumín Bohumín Skřečoň S ano
2274 Roman Štolfa Pudink Posejdon, o.s. Bohumín S ano
2277 Tereza Krčmářová Měsíček Posejdon, OS Bohumín-Skřečoň S ano
2276 Denisa Wolfová Sluníčko Posejdon, OS Bohumín-Skřečoň S ano
795 Jiří Riki Řeháček, dr.h.c. Bílý Riki (8) PRESS, ANNO JčK. GNF, HBL, Junák Tábor S ne
1470 Roman Kotlín Přátelé přírody - Upírci, o.s. Kočičí tlapky Olovnice S ano
1941 Patrik Štolc Paprika Přátelé přírody - Upírci, o.s. Přátelé přírody - Upírci, o.s. Libčice nad Vltavou S ne
1940 Markéta Štolcová Přátelé přírody - Upírci, o.s. Kočičí tlapky. Libčice nad Vltavou S ne
2158 Jakub Leckéši Kuba PS Spartakovci 2.PTO Poutníci Brno S ano
2144 Šárka Kulhánková Šája PS Údolí slunce, Hamry nad Sázavou Žďár nad Sázavou P ano
1988 Tomáš Popela Medvídě PS Údolí slunce, Hamry nad Sázavou Hamry nad Sázavou P ano
2200 Michal Široký Eyron REXhry Brno S ano
2220 Jan Březina Kandelábr REXhry Brno S ano
1937 Petra Klašková Peťa Rezekvítek Brno S ano
1868 Petra Votavová Piranha Rodinné centrum Skříteček Heřmanův Městec S ne
2245 Roman Šindelář Šindy Romodrom o.s. Prostějov Olomouc S ano
2189 Ivana Kočandrlová - ROMODROM o.s. Litovel S ano
1945 Břetislav Fiala Romodrom, o.s. & Junák - svaz skautů a skautek ČR Sociálně aktivizační služby Prostějov Olomouc S ano
2252 Libor Bobek Libor Royal Rangers 33.Přední hlídka Jihlava S ano
2290 Václav Hurník Salesiáni ČR Moravské Budějovice S ano
1992 Romana Lukáčová Romča Salesiánské středisko Tábor S ano
1899 Jiří Heller Jirka Salesiánské středisko mládeže České Budějovice L ano
1964 Jana Samcová Blondýna Salesiánské středisko mládeže Oratoř, horolezecký kroužek České Budějovice S ano
1955 Marie Švancárová Mája Salesiánské středisko mládeže Český Krumlov S ano
1991 Filip Mášek Salesiánské středisko mládeže Salesiánské středisko mládeže České Budějovice S ano
2101 Adéla Navrátilová Áďa Salesiánské středisko mládeže Staré Hodějovice S ano
1969 Martina Dobosiová Martina Salesiánské středisko mládeže ČB Moravské Budějovice S ano
1917 Eliška Pitálková Salesiánské středisko mládeže ČB České Budějovice S ano
2313 Martina Němcová Sdružení SRAZ Středisko ekologické výchovy Toulcův dvůr Praha 8 - Kobylisy S ano
1660 Jakub Weiner Kuba Sdružení Turistických a Tábornických Oddílů TO Lvíčata Kamenný Přívoz S ne
1900 Tomáš Blaha Jerry SEV Kaprálův mlýn Junák - svaz skautů a skautek ČR, Středisko ekologické výchovy Kaprálův mlýn Tišnov S ne
2139 Bedřich Hak Muskwa-Kuky SH ČMS Zelená stopa Miletín S ano
1515 Nikola Černíková Nika SK a KS DAKOTA Ostrava S ne
2033 Lukáš Vahala Lukyn Skaut 65 od 27 stř Brno S ano
886 Kateřina Rulfová Ency Skaut - Junák 83. dívčí oddíl Amazonky ze Satalic Praha S ano
1887 Jana Kerekesová Karkulka Slovenský skauting 11.oddiel Bieli vlci,11.zbor Biele delfíny Bratislava Bratislava S ano
724 Marie Goliášová Maruška Sokol Vranovice S ano
1902 ivan jung mexican spjf smp-spjf ostrava L ano
1986 Martina Skýpalová Tinka SPJF Český Brod S ano
2219 Martin Jung Maťo SPJF N.A.L. Ostrava- Mar. Hory L ano
1730 Marek Skýpala Winoga SPJF Český Brod L ano
1710 Hynek Cígler SPJF Perpetuum Brno P ano
1903 rudolf jung spjf smp-spjf ostrava-pustkovec S ano
1858 Vladimír Schmid Stopař SPJF jihomoravská pobočka SPJF Perpetuum Brno L ano
1742 Anežka Marková SPJF Štramberk S ano
1430 Aleš Taufar Cuti STROM Templáři Brno S ano
1289 Renata Leflíková Žába STROM Salamandři Brno Brno L ano
1168 Pavel Chrást Ček STROM Salamandři Brno Brno L ano
1518 Ondřej Dužík Bobika Středisko volného času Budišov nad Budišovkou S ne
2243 Marek Halaška Medvěd Středisko volného času Déčko, Náchod Náchod L ano
2246 Jana Heřmanová heřmanka Středisko volného času Ivančice Ivančice S ano
1519 Zuzana Brestičová Zuza Středisko volného času Rosice Rosice u Brna S ano
1953 Lucie Volánková Lůca Středisko volného času Rosice Rosice S ano
2030 Tereza Knötigová Terka Středisko volného času Rosice Rosice u Brna S ano
1624 Marcela Rozprýmová Marcela Středisko volného času, Bruntál p. o. Stanice přírodovědců Bruntál S ne
1787 lea Tošovská Lili Středisko volného času, Budišov n/Bud. Domeček Budišov nad Budišovkou S ne
1692 Simona Chabinová Simča Středisko volného času, Ivančice, okres Brno - venkov Ivančice S ne
2204 Irena Hejzlarová Irča Studentský parlament města Třebíče Třebíč VIP ano
2216 Michaela Walková Míša Studentský parlament města Třebíče Třebíč P ano
2212 Kristýna Filipová Krisťa Studentský parlament města Třebíče Třebíč P ano
2208 Hana Cahová Hanka Studentský parlament města Třebíče Třebíč P ano
2215 Barbora Lukášová Bára Studentský parlament města Třebíče Třebíč P ano
2211 Tereza Filipová Terka Studentský parlament města Třebíče Třebíč P ano
2207 Štěpánka Kuglíková Štěpa Studentský parlament města Třebíče Třebíč P ano
2203 Renata Hrušková Renča Studentský parlament města Třebíče Třebíč VIP ano
2210 Alena Beňová Alča Studentský parlament města Třebíče Stařeč P ano
2206 Nikola Veselá Nikča Studentský parlament města Třebíče Třebíč P ano
2218 Lucie Němcová Lucka Studentský parlament města Třebíče Třebíč P ano
2214 Natálie Filová Naty Studentský parlament města Třebíče Třebíč P ano
2205 Anežka Lujková Agnes Studentský parlament města Třebíče Třebíč P ano
2217 Adam Abrahám Adam Studentský parlament města Třebíče Třebíč P ano
2213 Natálie Věžníková Natalíí Studentský parlament města Třebíče Třebíč P ano
2209 Michal Hruška Majky Studentský parlament města Třebíče Třebíč P ano
1649 Alan Srněnský Alan sv. Jana Boska v Havířově Maják Havířov S ano
2323 Jaroslav Šedo Jarda Svaz vodáků české republiky Klub vodáků V.O.R. Rajhrad Rajhrad S ne
2345 Olga Pešková SVČ - Tymy Holešov Holešov S ne
2114 Eva Rudolfova SVČ - Tymy, p.o Středisko volného času - Tymy Kostelec u Holešov S ano
1635 Marie Tošovská Majka SVČ Budišov n/B Budišov nad Budišovkou L ano
2170 Merkéta Čejpová Maky SVČ Déčko Náchod S ano
1339 Miroslav Šácha Míra SVČ Déčko Náchod Střelecký kroužek: Pif Paf Náchod S ano
819 Ludmila Pohanková Kolčava SVČ Déčko Náchod Náchod VIP ano
1596 Ondřej Podolský Ondra SVČ Ivančice, Ivančice S ne
1933 Lucie Barochová Lůca SVČ Lužánky pracoviště Linka Újezd u Brna S ano
2349 Adéla Jašková Adél SVČ Rosice SVČ Rosice Babice u Rosic S ano
2047 Anna Nekužová Anička SVČ Rosice Říčany S ano
2110 Petr Kluska Totti SVČ Rosice Rosice S ano
2232 Martina Krejčí SVČ TYMY Holešov S ano
2240 Alena Šustová SVČ Tymy Holešov Tymy centrum Holešov Kojetín S ano
2236 Martina Sigmundová SVČ-Tymy Holešov S ano
2239 Begoňa Cuňa Lorenzo SVČ-Tymy Holešov S ne
2238 Tomáš Gargalik Tomi SVČ-Tymy Košice Holešov S ano
2237 Jana Češková SVČ-Tymy Holešov S ano
2174 Jarmila Vaclachová SVČ-TYMY Holešov Holešov S ano
2065 Dáša Juráňová Dáša TJ Spartak Třebíč Oddíl judo - Spartak Třebíč Třebíč VIP ano
1402 Tereza Janáková Terka TK Hradečtí Lvi o.s. Hradec Králové S ano
1915 David Cermánek Ron TK Hradečtí Lvi o.s. Hradec Králové 3 S ano
1914 Daniel Cermánek Dee TK Hradečtí Lvi o.s. Hradec Králové 3 S ano
1435 Blanka Zaňková Molly TK Hradečtí Lvi o.s. Hradec Králové S ano
1397 Věra Vozandychová Virus TK Hradečtí Lvi o.s. p. Smiřice S ano
1398 Jaroslav Procházka Jája TK Hradečtí Lvi o.s. Nová Paka S ano
1401 Lucie Janáková Zrůdě TK Hradečtí Lvi o.s. Hradec Králové S ano
1502 Markéta Nováková Makynka TK Hradečtí Lvi, o.s. Lipník nad Bečvou S ano
692 Jaroslav Štandera Robinson TK Hradečtí Lvi, o.s. Hradec Králové S ano
1434 Lucie Cermánková Luciiik TK Hradečtí Lvi, o.s. Nechanice S ano
1723 Andrea Jíchová Andrýs TkZLAŤÁCI Zaječov Zaječov S ano
2247 Zbyněk Svoboda TOM S.T.A.N. Praha 5 S ano
2316 Petr Šlapanský Kosťa TOM TOM 0439 Kňouři Brno S ne
2155 Iva Dadáková Ifka TOM 7504 Čtverka Znojmo P ano
2197 Filip Kulhánek TOM S.T.A.N. Říčany S ano
1068 Jan Kreisinger TOM Šlápoty Hořovice S ano
2051 Jitka Bradáčová Jíťa TOM Kačeny Rousínov S ano
2255 Tomáš Habarta Giacomo TOM Štíři Bučovice Bučovice S ano
2141 Eliška Chelíková Elis TOM Štíři Bučovice Letonice S ano
2256 Barbora Kokešová Barča TOM Štíři Bučovice Bučovice S ano
2146 Kristýna Moravcová Kristy TOM Štíři Bučovice Kuřim S ano
1428 Roman Stejskal ChocoTUx TOM Štíři Bučovice Bučovice S ano
1377 Jan Pěnička Honzík TOPaTOM Zábřeh S ne
2145 Věra Hlůšková Věrka Třebíčské centrum o.s. Třebíč P ano
2225 Anna Machátová Anička Třebíčské centrum o.s. Třebíč S ano
2228 Veronika Langová Verča Třebíčské centrum o.s. Třebíč S ano
2192 Kristina Veselá TŘEBÍČSKÉ CENTRUM o.s. Třebíč P ano
2227 Eliška Machátová Třebíčské centrum o.s. Třebíč S ano
2223 Tea Lukášková Tea Třebíčské centrum o.s. Třebíč S ano
2226 Petra Machátová Peťa Třebíčské centrum o.s. Třebíč S ano
2222 Ivana Lukášková Ivana Třebíčské centrum o.s. Třebíč P ano
2224 Anna Machátová Třebíčské centrum o.s. Třebíč P ano
2186 Eliška Matyášová Turisťák Rosice Rosice S ano
2005 Tomáš Kubálek Rocky Valdocco Havířov Valdocco Havířov S ano
2241 František Krejčíř šomta Vatra Boskovice Boskovice S ano
2163 Miroslav Dušil Zoubek Vatra Boskovice o.s. Boskovice S ano
2202 Marek Hebelka Mára Vatra Boskovice o.s. Vatra Boskovice Boskovice S ano
2201 Radek Šamšula Ležo Vatra Boskovice o.s. Boskovice S ano
1798 Katarína Pijáková Wachumba Martin Žilina S ano
2264 Kristína Heribanová Wachumba Senec S ano
2311 Jakub Škvarna Wachumba Žilina S ano
2150 Ivana Rómová Wachumba Martin S ne
2143 Tomáš Holásek Tošo Wachumba Stupava S ano
2251 Ivona Feldmárová Ivonka Wachumba Šaľa S ano
2310 Filip Kundis Wachumba Košice S ne
2161 Zuzana Galanská Zuzka Wachumba Žilina S ano
1985 David Vlk zkusebny.com Praha 3 S ne
1936 Tereza Žižková Opice ZO ČSPO Jestřábník Brno S ano
1878 Veronika Pospíšilová Ještěrka ZŠ a MŠ Lipník MŠ Lipník Dešov L ano
2052 Jolana Lejsková Joli ZŠ a MŠ Velká bystřice Bukovany S ano
1906 Eva Čechová ZŠ Brno Doubravník S ano
2168 Jaroslav Skoumal Jaro Život a zdraví, o.s. Klub zdraví Třebíč Lipník L ano
1912 Martin Sukaný Suky ŽIVOT TROCHU JINAK Hrušovany u Brna L ano
1726 Tereza Žemlíková Žemle Život trochu jinak Frenštát pod Radhoštěm L ano
2164 Pavla Velinská Vrbka ŽIVOT TROCHU JINAK Adamov S ano
1701 Zbyněk Lichka Lishaack ŽIVOT TROCHU JINAK o.s. Luhačovice L ano
1364 Alena Pokorná Ája Žraloci Ledenice S ano